در حال بارگذاری ...
 • صدور بیش از ۳۸ هزار برگ بارنامه در شهرستان نمین طی ۱۰ ماه گذشته

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نمین از صدور ۳۸ هزار و ۲۶۸ برگ بارنامه در شهرستان نمین خبر داد .

  مهدی آزاد در بازدید از شرکت های حمل و نقل این شهرستان با بیان اینکه در ۱۰ ماهه گذشته ۹۲۷ هزار تن کالا از شهرستان نمین جابجا شده گفت : ۲۴ شرکت حمل و نقل کالا در این شهرستان در حال فعالیت هستند .

  وی با اشاره به اینکه در این مدت ۸ هزار و۳۰۰ نفر مسافرنیز از شهرستان نمین به مقاصد مختلف جابجا شده اند تصریح کرد : ۲ شرکت مسافربری دراین شهرستان در حال خدمات رسانی به مردم و مسافران هستند .

  رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نمین حفاظت و صیانت از حریم راه ها را به عنوان سرمایه ملی خط قرمز راهداری دانست و خاطرنشان شد : با حضور ۴۴۰ مورد گشت راهداری در حریم تاکنون از ۹۶ مورد ساخت وساز غیرمجاز جلوگیری شده ، ۳۴ مورد درختکاری غیرمجاز جمع آوری و با اخذ ۲۲ مورد دستور قضایی نسبت به رفع آثار تجاوز در حریم اقدام شده است .

  آزاد خط کشی بیش از ۲۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان را در ۱۰ ماهه گذشته یادآور شد و اظهار کرد : در این مدت در جهت ارتقا ایمنی راه ها با استفاده از ۴ هزار تن آسفالت سرد و گرم راه های اصلی ، فرعی و روستایی این شهرستان لکه گیری شده است .

  وی در این مدت در جهت هموار سازی راه ها از تسطیح و رگلاژ حدود هزار کیلومتر از حریم راه های شهرستان نمین خبر داد و بیان کرد : راهداران ۹۱۵ کامیون عملیات ریزش برداری و ۱۸ کیلومتر نیز شانه سازی انجام داده اند .

  رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نمین نصب ۱ دهانه حفاظ پل ، اصلاح و بازسازی ۱۳۵ شاخه گاردریل ، ایمن سازی تیر های روشنایی با دپو خاکریز ۷۶۰ مورد، رنگ آمیزی ۲۰۲ متر مربع از سرعت کاه ها ، جمع آوری و باز سازی ۵۲۸ عدد تابلوهای فرسوده ، شستشوی ۳۱ هزارو۲۶۰ عدد تابلو ، پاکسازی ۱۸۵ کیلومتر زباله و حمل ۳ هزار کامیون مصالح را از دیگر اقدامات راهداران در ۱۰ ماهه گذشته برشمرد .

  آزاد با اشاره به اینکه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نمین در راستای انجام وظیفه ذاتی خود در راهداری زمستانی نسبت به استقرا اکیپ های آماده باش در راهدارخانه حیران و راهدارخانه مرکزی (اداره شهرستان) به صورت شبانه روزی اقدام نموده گفت : راهداران از زمان شروع بارش ها ۱۰ هزار و ۷۵۰ کیلومترعملیات برفروبی و ۲هزارتن  نمک پاشی انجام داده و در اسرع وقت نسبت به بازگشایی راه های اصلی ، فرعی و روستایی اقدام کرده اند .

  وی با بیان اینکه راهداری شهرستان نمین مسئولیت نگهداری از ۳۶۷ کیلومتر راه ارتباطی را بر عهده دارد افزود : از این مقدار ۴۵ کیلومتر راه اصلی ، ۳۶ کیلو متر راه فرعی ، ۱۹۲ کیلومتر راه آسفالته روستایی ، ۳۴.۵ کیلومتر راه شنی و خاکی و ۶۰ کیلومتر نیز راه مرزی است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت : در ۱۰ ماهه گذشته ۱۱۹ هزار برگ بارنامه در شهرستان اردبیل صادر شده ...

  |

  در این مدت ۱۸۴.۷ کیلومتر تسطیح و رگلاژ و ترمیم شانه ها ، ۳۷.۳ کیلومتر پاکسازی و تسطیح حریم ، نصب ۱۴۵ عدد تابلو و علائم و جمع آوری ، بازسازی و تعمیر ۴۰۷ عدد تابلو و علائم دیگر برای ایمنی محورهای ارتباطی شهرستان شاهین دژ انجام شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد از آغاز عملیات تعریض در محور سه‌راه فردوسی با انجام ۴۰۰ متر عملیات ...

  |

  در ۷ ماهه گذشته بیش از هزار و ۵۰۰ اکیپ گشت کنترل دروازه ای جهت جلوگیری از فرار بار به محورهای استان اعزام شده اند .

  |

  از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه ، ۹۷۸ گشت تلفیقی با پلیس راه ، ۱۵۸ مورد انسداد دسترسی های غیر مجاز ، ۹۴۷ مورد اخطار کتبی به متجاوزین حریم راه و اجرای ۱۰۱ مورد احکام قضایی در این خصوص ، نصب ۷۹۱ قطعه نیوجرسی و نزدیک به ۷۱ هزار تن نخاله برداری توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل ...

  |

  نظرات کاربران