در حال بارگذاری ...
 • خط کشی ۶۷ کیلومتر از جاده های شهرستان مرزی جلفا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جلفا گفت : در سال جاری اجرای عملیات خط کشی به طول ۳۰ کیلومتر در محور جلفا - مرند ، در محور هادی شهر - مرازاد به طول ۲۰ کیلومتر و در محور نوار مرزی به طول ۱۷ کیلومتر انجام شده است .

  ایوب کنگری گفت : در مدت ۹ ماه ، ۱۰ کیلومتر از نوار مرزی کشورمان در شهرستان جلفا آسفالت ریزی شده است .

  وی حذف پیچ و تعریض جاده در راه روستای اوشتبین را یکی از طرح هایی دانست که به صورت امانی با مشارکت دهیاری و شورای روستا اجرا شده است تصریح کرد : برای اجرای این طرح میلیارد تومان هزینه شده است .

  رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان جلفا از اجرای چند طرح برای اصلاح نقاط حادثه خیز خبر داد و گفت : ساماندهی تقاطع T شکل داران در محور هادی شهر - سیه رود از قبیل ترانشه برداری ، تعریض ، حذف پیچ و احداث چراغ های روشنایی از جمله این طرح هاست که برای به نتیجه رسیدن آن یک میلیارد تومان هزینه شده است .

  به گفته کنگری ، تکمیل و بهسازی راهدارخانه دره دیز ، آماده سازی زمین الحاقی ضلع غربی پایانه مرزی جلفا با استفاده از ماشین آلات اداره ، احداث خروج اضطراری به صورت امانی در محور جلفا - مرند ، تکمیل پیچ نقطه حادثه خیز مرازاد با تعریض و آسفالت ریزی و اجرای عملیات راهداری - محوری از قبیل تعریض ، شانه سازی ، اصلاح شیب شیروانی ، حذف پیچ و ایمن سازی مسیر به طول ۱۰ کیلومتر در محور جلفا - مرند از دیگر کارهایی است که در ۹ ماهه اول امسال در شهرستان جلفا انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت : در نیمه نخست سال جاری عملیات خط کشی ۳ هزار و ۱۰۰ کیلومتر از ...

  |

  عملیات خط کشی و تجدید خطوط محو شده در محورهای نیشابور - مشهد ، نیشابور - سبزوار و همچنین محور نیشابور – سرولایت ( عبدالله گیو ، چکنه ، خوشاب) و محور باغرود با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان اجرا و به بهره برداری رسید .

  |

  از ابتدای سال تاکنون ۷ هزار و ۲۱۰ عدد تابلو و علائم ایمنی در محورهای استان نصب و تعمیر شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره ایمنی و حریم راه‌ های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات خط کشی ۵۵۰ ...

  |

  عملیات خط کشی محورهای همدان توسط ۴ اکیپ راهداری آغاز شده و پیش بینی می شود تا قبل از شروع طرح اربعین حسینی (ع) تمامی راه های شریانی و اصلی استان بصورت سه خطه خط کشی شوند .

  |

  نظرات کاربران