در حال بارگذاری ...
 • عملیات نصب نیوجرسی در ۱۲ کیلومتر از مسیر گردنه اسدآباد

  هم اکنون برای اجرای طرح راهداری زمستانی در گردنه اسدآباد ۵۴ نیروی راهدار با ۳۰ دستگاه از انواع ماشین الات راهداری مشغول به فعالیت هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اسدآباد از اجرای عملیات نصب نیوجرسی به طول ۱۲ کیلومتر در مسیر گردنه اسدآباد خبر داد .

  مسعود حبیبی عالم گفت : به منظور ارتقاء ایمنی گردنه اسدآباد ، تا کنون ۹ کیلومتر روکش آسفالت ، ۱۴ کیلومتر تعریض و ترانشه برداری ، ۱۲ کیلومتر نصب نیوجرسی ، ۱۰ کیلومتر  نصب سیستم روشنایی و ۸ دستگاه پل و آبرو تعریض شده است . با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی گردنه اسدآباد که در کریدور مرکز به غرب کشور و همچنین مسیر راه کربلا واقع شده از لحاظ ترافیکی بسیار حائز اهمیت است .

  حبیبی تاکید کرد : هم اکنون برای اجرای طرح راهداری زمستانی در گردنه اسدآباد ۵۴ نیروی راهدار با ۳۰ دستگاه از انواع ماشین الات راهداری مشغول به فعالیت هستند .

  این مسئول بیان کرد : در مدت یک ماه گذشته حدود ۱۲ هزار کیلومتر - باند برفروبی و نمکپاشی در حوزه راه های شهرستان اسدآباد انجام شده  که ۶ هزار کیلومتر - باند آن مربوط به گردنه اسدآباد است .

  رییس راهداری اسدآباد یادآور شد : هم اکنون عملیات نصب نیوجرسی در گردنه اسدآباد در حال اجرا است و امیدواریم تا قبل از آغاز سال جدید این عملیات به پایان برسد.در شهرستان اسدآباد ۴۱۳ کیلومتر انواع راه اصلی ، فرعی و روستایی وجود دارد .
  مطالب مرتبط

  روکش آسفالت در محور نوار مرزی به طول ۲۵ کیلومتر ، خط کشی راه های اصلی به طول ۶۰ کیلومتر ، لکه گیری با آسفالت گرم به مقدار ۳۰۰ تن و نصب و تعمیرات علائم به مقدار ۲۰۰ عدد از دیگر اقدامات این اداره برای افزایش ایمنی نوار مرزی است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تبریز گفت : در ۱۰ ماهه امسال ۶ میلیون و ۱۳۱ هزار تن بار از شهرستان تبریز حمل ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اهر گفت : در ۱۰ ماه سال جاری ، ۸۵ کیلومتر از راه های شهرستان آسفالت شده که شامل ...

  |

  پروژه پایانه مرزی ریمدان ، بزرگ ترین پروژه در طول تاریخ سازمان بود چرا که این مرز توسط ستاد اربعین به عنوان یکی از مرزهای ورودی برای زوار گرامی شناخته شده بود . در حال حاضر ۳۵۰ پروژه در حوزه فعالیت سازمان با اعتباری بیش از ۱۱۰۰ میلیارد تومان در استان سیستان و بلوچستان فعال است ...

  |

  لکه گیری و روکش محور شاهین دژ - تکاب به طول ۲۳ کیلومتر ، لکه گیری و روکش محور شاهین دژ - میاندوآب به طول ۵ کیلومتر و نیز لکه گیری و روکش راه روستایی خلوت قابانکندی از جمله اقدامات دولت در این شهرستان را شامل می شود .

  |

  نظرات کاربران