در حال بارگذاری ...
 • عملیات نصب نیوجرسی در ۱۲ کیلومتر از مسیر گردنه اسدآباد

  هم اکنون برای اجرای طرح راهداری زمستانی در گردنه اسدآباد ۵۴ نیروی راهدار با ۳۰ دستگاه از انواع ماشین الات راهداری مشغول به فعالیت هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اسدآباد از اجرای عملیات نصب نیوجرسی به طول ۱۲ کیلومتر در مسیر گردنه اسدآباد خبر داد .

  مسعود حبیبی عالم گفت : به منظور ارتقاء ایمنی گردنه اسدآباد ، تا کنون ۹ کیلومتر روکش آسفالت ، ۱۴ کیلومتر تعریض و ترانشه برداری ، ۱۲ کیلومتر نصب نیوجرسی ، ۱۰ کیلومتر  نصب سیستم روشنایی و ۸ دستگاه پل و آبرو تعریض شده است . با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی گردنه اسدآباد که در کریدور مرکز به غرب کشور و همچنین مسیر راه کربلا واقع شده از لحاظ ترافیکی بسیار حائز اهمیت است .

  حبیبی تاکید کرد : هم اکنون برای اجرای طرح راهداری زمستانی در گردنه اسدآباد ۵۴ نیروی راهدار با ۳۰ دستگاه از انواع ماشین الات راهداری مشغول به فعالیت هستند .

  این مسئول بیان کرد : در مدت یک ماه گذشته حدود ۱۲ هزار کیلومتر - باند برفروبی و نمکپاشی در حوزه راه های شهرستان اسدآباد انجام شده  که ۶ هزار کیلومتر - باند آن مربوط به گردنه اسدآباد است .

  رییس راهداری اسدآباد یادآور شد : هم اکنون عملیات نصب نیوجرسی در گردنه اسدآباد در حال اجرا است و امیدواریم تا قبل از آغاز سال جدید این عملیات به پایان برسد.در شهرستان اسدآباد ۴۱۳ کیلومتر انواع راه اصلی ، فرعی و روستایی وجود دارد .
  مطالب مرتبط

  یکی از ملزومات مهم ایمنی جاده‌ای که نقشی ارزنده در کاهش حوادث و تسهیل سفرهای برون شهری دارد اجرای خط کشی و نقوش ترافیکی است که در انتقال پیام‌های اطلاعاتی - هشداری به طور بصری به کاربران و رانندگان نقشی مهم دارند ، در مقاطعی از محورهای استان اجرا می شود .

  |

  در حال حاضر بیش از ١٢٠ کیلومتر از مصوبات سفر مقام عالی استان در حال اجرا بوده و امید است به همت راهداران به زودی به بهره برداری برسد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از بهسازی ۳ هزار کیلومتر روکش آسفالت راه های استان تا پایان ۱۴۰۳ خبر داد ...

  |

  تاکنون مبلغ دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از کل اعتبارات تخصیص یافته هزینه شده‌ است .

  |

  مجتمع های خدماتی رفاهی نقش اساسی در ارائه خدمات مطلوب به کاربران جاده ‌ای و همچنین کاهش سوانح و تصادفات جاده‌ای و افزایش ایمنی تردد در شبکه راه ها دارند و تا پایان سال جاری نیز ۹ مجتمع در طول محورهای استان به بهره برداری خواهند رسید .

  |

  نظرات کاربران