در حال بارگذاری ...
 • روکش آسفالت ۲۵۷ کیلومتر از راه های استان همدان طی ۱۰ ماه نخست امسال

  این اداره کل در حوزه راهداری ۴۸ هزار کیلومتر-باند برفروبی و نمکپاشی ، ۲۵۷ کیلومتر روکش آسفالت ، افتتاح زیرگذر ۲ دستگاه ، خرید ماشین تلات راهداری ۲ دستگاه ، احداث سیستم روشنایی ۲۴ کیلومتر طولی و ۸ تقاطع را در این مدت انجام داده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از روکش آسفالت ۲۵۷ کیلومتر از راه های استان در ۱۰ ماهه امسال خبر داد .

  صفر صادقی راد با اشاره به اینکه این اقدام در راه های فرعی ، اصلی و شریانی استان انجام شده است ، افزود : استان همدان با دارا بودن ۵ هزار ۴۴۶ کیلومتر از انواع راه های ، اصلی ، آزادراه ، فرعی و روستایی و همچنین عبور ۳ کریدور اصلی از همدان ، نقش بسزایی در حمل ونقل جاده ای کشور دارد ، از این رو نگهداری راه ها استان از اولویت خاصی برخوردار است .

  وی در ادامه به مهمترین اقدامات این اداره کل در ۱۰ ماهه امسال اشاره کرد و گفت : این اداره کل در حوزه راهداری ۴۸ هزار کیلومتر-باند برفروبی و نمکپاشی ، ۲۵۷ کیلومتر روکش آسفالت ، افتتاح زیرگذر ۲ دستگاه ، خرید ماشین تلات راهداری ۲ دستگاه ، احداث سیستم روشنایی ۲۴ کیلومتر طولی و ۸ تقاطع را در این مدت انجام داده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان تاکید کرد : تعمیر و نصب تابلو و علائم ۱۳۰۰ عدد ، ترانشه برداری ۱۴۲ مورد و ایجاد حفاظ خاکی بازدارنده ۹۶۴ مورد نیر از دیگر اقدامات بوده است . ارتقاء ایمنی راه های استان همدان جزو اولویت های این اداره کل بوده است .

  مدیرکل راهداری استان همدان اظهار داشت : یکی از طرح های مهم و تاثیرگذار استان و حتی غرب کشور ، افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهید زارعی بود که به لطف و یاری خدا و همت مضاعف عوامل راهداری، پاییز امسال به بهره برداری رسید .
  مطالب مرتبط

  یکی از ملزومات مهم ایمنی جاده‌ای که نقشی ارزنده در کاهش حوادث و تسهیل سفرهای برون شهری دارد اجرای خط کشی و نقوش ترافیکی است که در انتقال پیام‌های اطلاعاتی - هشداری به طور بصری به کاربران و رانندگان نقشی مهم دارند ، در مقاطعی از محورهای استان اجرا می شود .

  |

  در حال حاضر بیش از ١٢٠ کیلومتر از مصوبات سفر مقام عالی استان در حال اجرا بوده و امید است به همت راهداران به زودی به بهره برداری برسد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از بهسازی ۳ هزار کیلومتر روکش آسفالت راه های استان تا پایان ۱۴۰۳ خبر داد ...

  |

  تاکنون مبلغ دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از کل اعتبارات تخصیص یافته هزینه شده‌ است .

  |

  مجتمع های خدماتی رفاهی نقش اساسی در ارائه خدمات مطلوب به کاربران جاده ‌ای و همچنین کاهش سوانح و تصادفات جاده‌ای و افزایش ایمنی تردد در شبکه راه ها دارند و تا پایان سال جاری نیز ۹ مجتمع در طول محورهای استان به بهره برداری خواهند رسید .

  |

  نظرات کاربران