در حال بارگذاری ...
 • روکش آسفالت ۲۵۷ کیلومتر از راه های استان همدان طی ۱۰ ماه نخست امسال

  این اداره کل در حوزه راهداری ۴۸ هزار کیلومتر-باند برفروبی و نمکپاشی ، ۲۵۷ کیلومتر روکش آسفالت ، افتتاح زیرگذر ۲ دستگاه ، خرید ماشین تلات راهداری ۲ دستگاه ، احداث سیستم روشنایی ۲۴ کیلومتر طولی و ۸ تقاطع را در این مدت انجام داده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از روکش آسفالت ۲۵۷ کیلومتر از راه های استان در ۱۰ ماهه امسال خبر داد .

  صفر صادقی راد با اشاره به اینکه این اقدام در راه های فرعی ، اصلی و شریانی استان انجام شده است ، افزود : استان همدان با دارا بودن ۵ هزار ۴۴۶ کیلومتر از انواع راه های ، اصلی ، آزادراه ، فرعی و روستایی و همچنین عبور ۳ کریدور اصلی از همدان ، نقش بسزایی در حمل ونقل جاده ای کشور دارد ، از این رو نگهداری راه ها استان از اولویت خاصی برخوردار است .

  وی در ادامه به مهمترین اقدامات این اداره کل در ۱۰ ماهه امسال اشاره کرد و گفت : این اداره کل در حوزه راهداری ۴۸ هزار کیلومتر-باند برفروبی و نمکپاشی ، ۲۵۷ کیلومتر روکش آسفالت ، افتتاح زیرگذر ۲ دستگاه ، خرید ماشین تلات راهداری ۲ دستگاه ، احداث سیستم روشنایی ۲۴ کیلومتر طولی و ۸ تقاطع را در این مدت انجام داده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان تاکید کرد : تعمیر و نصب تابلو و علائم ۱۳۰۰ عدد ، ترانشه برداری ۱۴۲ مورد و ایجاد حفاظ خاکی بازدارنده ۹۶۴ مورد نیر از دیگر اقدامات بوده است . ارتقاء ایمنی راه های استان همدان جزو اولویت های این اداره کل بوده است .

  مدیرکل راهداری استان همدان اظهار داشت : یکی از طرح های مهم و تاثیرگذار استان و حتی غرب کشور ، افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهید زارعی بود که به لطف و یاری خدا و همت مضاعف عوامل راهداری، پاییز امسال به بهره برداری رسید .
  مطالب مرتبط

  روکش آسفالت در محور نوار مرزی به طول ۲۵ کیلومتر ، خط کشی راه های اصلی به طول ۶۰ کیلومتر ، لکه گیری با آسفالت گرم به مقدار ۳۰۰ تن و نصب و تعمیرات علائم به مقدار ۲۰۰ عدد از دیگر اقدامات این اداره برای افزایش ایمنی نوار مرزی است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تبریز گفت : در ۱۰ ماهه امسال ۶ میلیون و ۱۳۱ هزار تن بار از شهرستان تبریز حمل ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اهر گفت : در ۱۰ ماه سال جاری ، ۸۵ کیلومتر از راه های شهرستان آسفالت شده که شامل ...

  |

  پروژه پایانه مرزی ریمدان ، بزرگ ترین پروژه در طول تاریخ سازمان بود چرا که این مرز توسط ستاد اربعین به عنوان یکی از مرزهای ورودی برای زوار گرامی شناخته شده بود . در حال حاضر ۳۵۰ پروژه در حوزه فعالیت سازمان با اعتباری بیش از ۱۱۰۰ میلیارد تومان در استان سیستان و بلوچستان فعال است ...

  |

  لکه گیری و روکش محور شاهین دژ - تکاب به طول ۲۳ کیلومتر ، لکه گیری و روکش محور شاهین دژ - میاندوآب به طول ۵ کیلومتر و نیز لکه گیری و روکش راه روستایی خلوت قابانکندی از جمله اقدامات دولت در این شهرستان را شامل می شود .

  |

  نظرات کاربران