در حال بارگذاری ...
 • احداث ترمینال جدید فرودگاه بین المللی تبریز در مساحتی حدود ۲۰ هزار مترمربع

  هزینه ساخت این ترمینال هم اکنون بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان برآورد می شود که به تصویب هیات مدیره شرکت فرودگاه ها نیز رسیده است و پس از تهیه اسناد مناقصه ، پیش بینی می شود در آینده نزدیک به مرحله انتخاب مشاور برسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ترمینال جدید در فرودگاه بین المللی تبریز در مساحتی حدود ۲۰ هزار مترمربع با هزینه بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان ساخته می شود .

  علی قاسم زاده عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی ، حسن امجدی عضو هیات مدیره و راهبر معاونت توسعه مدیریت و منابع ، فرشید گلیج معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با همراهی رماین آذری مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از بخش های مختلف فرودگاه بین المللی تبریز و همچنین آشیانه تعمیرات شرکت هواپیمایی آتا بازدید کردند .

  در این بازدید قاسم زاده عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت : پروژه ساخت ترمینال جدید فرودگاه تبریز به مساحت حدود ۲۰ هزار مترمربع ، یکی از اولویت های اصلی این شرکت است .

  وی در بازدید از محل پروژه ترمینال جدید فرودگاه تبریز گفت : هزینه ساخت این ترمینال هم اکنون بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان برآورد می شود که به تصویب هیات مدیره شرکت فرودگاه ها نیز رسیده است و پس از تهیه اسناد مناقصه ، پیش بینی می شود در آینده نزدیک به مرحله انتخاب مشاور برسد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از فرودگاه شهید باکری ارومیه بازدید کرد .

  |

  نگاه ویژه معاون وزیر و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به فرودگاه های مناطق محروم و کم برخوردار ، توسعه آن فرودگاه ها را به دنبال خواهد داشت .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حکم معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ؛ فرشید گلیج به عنوان معاون عملیات ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در بازدید از فرودگاه بین المللی تبریز ، اقدامات انجام شده در حوزه عملیاتی و خدمت ...

  |

  هر شرکت یا فردی که بخواهد ایرتاکسی در کشور راه اندازی کند ، شرکت فرودگاه ها همکاری می کند ، زیرساخت ها در این باره فراهم شده است و از تقاضاهای سرمایه گذاری در این حوزه حتما استقبال می کنیم .

  |

  نظرات کاربران