در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری بیش از هزار کیلومتر انواع راه طی یک سال آینده

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در نشست خبری دومین روز از نمایشگاه حمل و نقل ، لجستیک و صنایع وابسته گفت : طبق برنامه ریزی کلان توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور طی یک سال آینده بهره برداری از انواع راه ها با پیشرفت فیزیکی بالا ، شامل ۵۶۱ کیلومتر مسیر ریلی ، ۲۹۱ کیلومتر مسیر آزادراهی با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰  درصد و ۴۶۰ کیلومتر راه و بزرگراه در برنامه کاری شرکت ساخت و توسعه قرار دارد .

   

   

   

   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  ۱۴،۵ کیلومتر از این مسیر آماده شده است و ۱،۵ کیلومتر باقی مانده در چند روز آینده تکمیل خواهد شد . عرض محور مذکور به ۱۰،۴۰ متر ارتقا یافته است و مسیری که راه روستایی بود اکنون به عنوان راه اصلی تلقی می شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از برنامه‌ریزی برای تکمیل و بهره‌برداری از ۲۹۳ کیلومتر آزادراه و ...

  |

  اجرای راه‌آهن همدان - سنندج اتصال مرکز کشور را به سمت غرب کشور به صورت ریلی برقرار می‌کند ولی برای اینکه بتوانیم شرایط کریدور را ارتقا دهیم باید به مرز باشماق اتصال انجام شود و از آن طریق به شبکه ریلی عراق متصل شویم تا به این ترتیب از طریق شبکه ریلی عراق به سوریه دسترسی یابیم .

  |

  با توجه به هزینه های بالای ساخت ، مذاکراتی با بانک عامل برای مشارکت در سرمایه گذاری انجام شده است تا ۲۵ درصد سهم از سوی شرکت راهسازی و عمران ، ۳۵ درصد بانک ملی و ۴۰ درصد دولت انجام شود . مجوزهای لازم برای معدن تامین مصالح پروژه اتخاذ شده است و در مرحله دریافت مجوزهای تکمیلی قرار ...

  |

  بهره‌برداری از این پروژه ضمن افزایش ایمنی ، کاهش زمان سفر با رعایت استانداردهای جهانی سبب کاهش ۱۰۰ میلیون لیتر سوخت در سال معادل مصرف حداقل یک روز کل کشور می‌شود .

  |

  نظرات کاربران