در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی در عملیات اجرایی تعریض پل عظیم کندی شهرستان شوط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راهها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی از پیشرفت ۳۰ درصدی عملیات اجرایی تعریض پل عظیم کندی شهرستان شوط خبر داد .

  حامد رستمی فر در تشریح عملکرد این اداره گفت : ۱۷ راهدارخانه در سراسر استان در مرحله احداث و بهسازی و تعمیرات اساسی قرار دارد و نیز در ادامه احداث ابنیه فنی در محورهای مواصلاتی استان ، عملیات اجرایی تعریض پل عظیم کندی شهرستان شوط با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی و پروژه احداث پل ۱۹ متری دو دهنه قیزیل آغل در بخش صفائیه شهرستان خوی با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل پایانی احداث قرار گرفته است .

  وی افزود : با بهره برداری از پل قیزیل آغل در بخش صفائیه شهرستان خوی با اعتبار ۵۲ میلیارد ریال مسیر دسترسی به ۱۷ روستای بخش صفائیه این شهرستان که قبلا از بستر رودخانه می‌گذشت تسهیل خواهد شد . در راستای تسهیل در رفت و آمد اهالی روستای های کفچرین و زر آباد شهرستان خوی نسبت به تهیه نقشه های اجرایی و برآورد اولیه و برگزاری مناقصه عمومی اقدام شده که با انتخاب پیمانکار در اسرع وقت نسبت به شروع عملیات اجرایی انجام خواهد شد .

  وی اظهار داشت : عملیات اجرایی پل عابر پیاده کابلی قزل عاشق شهرستان ارومیه با پیشرفت ۳۰ درصد و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و نیز اجرای پل بناویله شهرستان سردشت با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد از سایر پروژه های این اداره جهت تسهیل در  رفت و امد اهالی منطقه است .
  مطالب مرتبط

  امیدواریم با تامین اعتبار به موقع از اعتبارات سیل هرچه سریعتر عملیات ساخت پروژه های خسارت دیده از سیلاب اتمام و آن ها را به بهره برداری برسانیم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از احداث و تعمیر ۶۰ دستگاه ابنیه فنی در هفت ماه سال جاری ...

  |

  امیدواریم با تعامل و همکاری که با اداره کل بازرسی داریم اقدامات و خدمات رسانی را چندین برابر کنیم و رضایت مردم و خداوند را به دست آوریم .

  |

  در راستای ارتقای ضریب ایمنی جاده و بهسازی راهها بوته زنی بیش از ۳ کیلومتر مربع حوزه استحفاظی به پایان رسیده و در محورهای سیل گیر نیز بیش از ده هزار مترمکعب ریزش‌برداری انجام شده است .

  |

  تمام راهداران استان و علی الخصوص شهرستان خوی بطور شبانه روزی در آمادگی کامل هستند و در صورت لزوم جهت خدمت به مردم با تمام توان وارد عمل می شوند .

  |

  نظرات کاربران