در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی در عملیات اجرایی تعریض پل عظیم کندی شهرستان شوط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راهها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی از پیشرفت ۳۰ درصدی عملیات اجرایی تعریض پل عظیم کندی شهرستان شوط خبر داد .

  حامد رستمی فر در تشریح عملکرد این اداره گفت : ۱۷ راهدارخانه در سراسر استان در مرحله احداث و بهسازی و تعمیرات اساسی قرار دارد و نیز در ادامه احداث ابنیه فنی در محورهای مواصلاتی استان ، عملیات اجرایی تعریض پل عظیم کندی شهرستان شوط با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی و پروژه احداث پل ۱۹ متری دو دهنه قیزیل آغل در بخش صفائیه شهرستان خوی با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل پایانی احداث قرار گرفته است .

  وی افزود : با بهره برداری از پل قیزیل آغل در بخش صفائیه شهرستان خوی با اعتبار ۵۲ میلیارد ریال مسیر دسترسی به ۱۷ روستای بخش صفائیه این شهرستان که قبلا از بستر رودخانه می‌گذشت تسهیل خواهد شد . در راستای تسهیل در رفت و آمد اهالی روستای های کفچرین و زر آباد شهرستان خوی نسبت به تهیه نقشه های اجرایی و برآورد اولیه و برگزاری مناقصه عمومی اقدام شده که با انتخاب پیمانکار در اسرع وقت نسبت به شروع عملیات اجرایی انجام خواهد شد .

  وی اظهار داشت : عملیات اجرایی پل عابر پیاده کابلی قزل عاشق شهرستان ارومیه با پیشرفت ۳۰ درصد و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و نیز اجرای پل بناویله شهرستان سردشت با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد از سایر پروژه های این اداره جهت تسهیل در  رفت و امد اهالی منطقه است .
  مطالب مرتبط

  اجرای دریواسیون جهت هدایت آب های سطحی در بالا دست و پایین دست ۱۵ دستگاه پل نیز انجام شده است .

  |

  این پروژه با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از ابتدای شهریورماه سال جاری آغاز شده است و تا نیمه اول سال ۱۴۰۳ به پایان می‌رسد .

  |

  در صورت عدم تخصیص قیر رایگان و عدم اجرای آسفالت این میزان راه روستایی ، راه های آماده آسفالت در اثر بارش برف و باران و فعالیت ماشین آلات برف روبی تخریب خواهد شد که آماده سازی دوباره آن (با هزینه امروز) ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه خواهد داشت .

  |

  طی ۵ ماهه سال‌جاری بیش از ۶۲۵ هزار تن کالا از پایانه های مرزی به اقصی نقاط کشور بارگیری شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ساردوئیه از انجام ۱۵ کیلومتر تسطیح شانه و اصلاح قنو قبل از بارش های پائیزی خبر داد ...

  |

  نظرات کاربران