در حال بارگذاری ...
 • جمع آوری ۶۴۰۰ تن نخاله از سطح جاده های شهرستان شاهین دژ طی ۷ ماه نخست سال جاری

  در این مدت ۱۵۹.۵ کیلومتر تسطیح و رگلاژ و ترمیم شانه ها ، ۳۱ کیلومتر پاکسازی و تسطیح حریم ، نصب ۱۳۲ عدد تابلو و علائم و جمع آوری ، بازسازی و تعمیر ۳۲۷ عدد تابلو و علائم دیگر برای ایمنی محورهای ارتباطی شهرستان شاهین دژ انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شاهین دژ از ۶۴۰۰ تن نخاله برداری در سطح محورهای مواصلاتی شهرستان شاهین دژ طی ۷ ماهه نخست سال جاری خبر داد .

  کاظم پاشایی با تشریح مهم‌ترین اقدامات این اداره در ۷ ماهه نخست سال جاری برای ایمن سازی محورهای مواصلاتی این شهرستان گفت : ۶۴۰۰ تن نخاله برداری ، ۱۰۰ مورد اخطار کتبی به متجاوزین حریم راه ، ۸۵ مورد گشت تلفیقی با پلیس راه و جمع آوری و تعمیر ۳۱ قطعه گاردریل از جمله این اقدامات بوده است .

  وی افزود : همچنین در این مدت ۱۵۹.۵ کیلومتر تسطیح و رگلاژ و ترمیم شانه ها ، ۳۱ کیلومتر پاکسازی و تسطیح حریم ، نصب ۱۳۲ عدد تابلو و علائم و جمع آوری ، بازسازی و تعمیر ۳۲۷ عدد تابلو و علائم دیگر برای ایمنی محورهای ارتباطی شهرستان شاهین دژ انجام شده است .

  پاشایی همچنین از خط کشی ۱۰۱ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان شاهین دژ و نیز تعمیر و نصب ۵۶ عدد چراغ هشدار چشمک زن ، شستشوی ۵۱۰ عدد تابلو و علائم و برچیدن علف‌های هرز به مقدار ۳۱ کیلومتر در محورهای مواصلاتی این شهرستان به عنوان سایر اقدامات انجام شده اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شاهین دژ  تا پایان مهر ماه سال جاری یاد کرد .
  مطالب مرتبط

  از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه ، ۹۷۸ گشت تلفیقی با پلیس راه ، ۱۵۸ مورد انسداد دسترسی های غیر مجاز ، ۹۴۷ مورد اخطار کتبی به متجاوزین حریم راه و اجرای ۱۰۱ مورد احکام قضایی در این خصوص ، نصب ۷۹۱ قطعه نیوجرسی و نزدیک به ۷۱ هزار تن نخاله برداری توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل ...

  |

  در کل مسیر پروژه آسفالت اجرا شده است . عملیات بهسازی ۵ /۷ کیلومتر از راه روستایی گلی بلاغ نیز در حال انجام است که از این مقدار ۷.۵ کیلومتر تراکم بستر و خاکریزی در دولایه ومصالح زیر اساس ۷.۵ کیلومتر در یک لایه انجام شده و مابقی عملیات اجرایی در حال انجام است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از نصب ۱۹۰۰ قطعه گاردریل در محورهای مواصلاتی استان در نیمه نخست سال جاری ...

  |

  به استناد ماده ۶ و ۱۷ قانون ایمنی راه ها و راه آهن مصوب ۱۳۴۹/۴/۷ و آخرین اصلاحات سال های ۵۱ ، ۵۴ ، ۶۷ و ۷۹ اقدام به هرگونه عملیاتی که موجب خرابی جاده شود همچنین ایجاد هرگونه مستحدثات یا درختکاری یا زراعت یا اقدام به حفاری در حریم قانونی آزادراه ها و راه های اصلی و فرعی و راه آهن که ...

  |

  با تلاش راهداران ۲۷۵ مورد تابلوهای تبلیغاتی و علائم فرسوده و معیوب برچیده و ۳۶ مورد دکه های غیرمجاز نیز جمع آوری شده است .

  |

  نظرات کاربران