در حال بارگذاری ...
 • جمع آوری ۶۴۰۰ تن نخاله از سطح جاده های شهرستان شاهین دژ طی ۷ ماه نخست سال جاری

  در این مدت ۱۵۹.۵ کیلومتر تسطیح و رگلاژ و ترمیم شانه ها ، ۳۱ کیلومتر پاکسازی و تسطیح حریم ، نصب ۱۳۲ عدد تابلو و علائم و جمع آوری ، بازسازی و تعمیر ۳۲۷ عدد تابلو و علائم دیگر برای ایمنی محورهای ارتباطی شهرستان شاهین دژ انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شاهین دژ از ۶۴۰۰ تن نخاله برداری در سطح محورهای مواصلاتی شهرستان شاهین دژ طی ۷ ماهه نخست سال جاری خبر داد .

  کاظم پاشایی با تشریح مهم‌ترین اقدامات این اداره در ۷ ماهه نخست سال جاری برای ایمن سازی محورهای مواصلاتی این شهرستان گفت : ۶۴۰۰ تن نخاله برداری ، ۱۰۰ مورد اخطار کتبی به متجاوزین حریم راه ، ۸۵ مورد گشت تلفیقی با پلیس راه و جمع آوری و تعمیر ۳۱ قطعه گاردریل از جمله این اقدامات بوده است .

  وی افزود : همچنین در این مدت ۱۵۹.۵ کیلومتر تسطیح و رگلاژ و ترمیم شانه ها ، ۳۱ کیلومتر پاکسازی و تسطیح حریم ، نصب ۱۳۲ عدد تابلو و علائم و جمع آوری ، بازسازی و تعمیر ۳۲۷ عدد تابلو و علائم دیگر برای ایمنی محورهای ارتباطی شهرستان شاهین دژ انجام شده است .

  پاشایی همچنین از خط کشی ۱۰۱ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان شاهین دژ و نیز تعمیر و نصب ۵۶ عدد چراغ هشدار چشمک زن ، شستشوی ۵۱۰ عدد تابلو و علائم و برچیدن علف‌های هرز به مقدار ۳۱ کیلومتر در محورهای مواصلاتی این شهرستان به عنوان سایر اقدامات انجام شده اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شاهین دژ  تا پایان مهر ماه سال جاری یاد کرد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نمین گفت : در ۷ ماه گذشته ۵۰ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز در ...

  |

  حذف دو نقطه حادثه‌خیز ، نصب ۳۵۰ تا نیوجرسی ، نصب تابلو و علائم ۴۰۰ عدد شیارزنی طولی و عرضی به طول ۲۰ کیلومتر ، آشکارسازی پایه گارد ریل ۴۵۰ عدد ، شستشوی تابلو و علائم ۱۱۰۰ عدد ، نصب سرعت گیر پلاستیکی ۲۲۰ عدد ، نصب استوانه ایمنی ۱۰۲ عدد و نصب بشکه ایمنی ۸۴ عدد انجام شده است .

  |

  با حضور ۴۱۰۰ نفر-روز گشت راهداری در محورهای مواصلاتی جهت جلوگیری از تجاوز به حریم راه ها ۴۵ مورد اخطار کتبی به متخلفان ابلاغ و ۱۲ عدد از تابلوهای غیرمجاز از سطح جاده ها برچیده شده است .

  |

  صیانت از حریم راه‌ها با کمترین تعلل در محدوده راه های جنوب کرمان انجام می‌شود که در این زمینه با همکاری خوب دستگاه قضایی و وجود اختیارات قانونی راهداری راه تخلف را با همکاری مردم برای متخلفان خواهیم بست .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : بیش از ۵ هزار کیلومتر از حریم راه استان ...

  |

  نظرات کاربران