در حال بارگذاری ...
 • برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره برای مدیران و کارکنان مجتمع‌های خدماتی - رفاهی استان البرز

  چگونگی برخورد با مراجعه‌کنندگان ، نحوه آداب و معاشرت ، اهمیت انتخاب لباس فرم متناسب با موقعیت شغلی و آموزش برخی مهارت‌های فردی در مواجهه با مشکلات از سرفصل‌های این دوره آموزشی بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسئول مجتمع‌های خدماتی - رفاهی راهداری البرز از برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون مذاکره برای مدیران و کارکنان مجتمع‌های خدماتی - رفاهی استان خبر داد و گفت : این دوره برای اولین بار در کشور در البرز برگزار شده است .

  مریم یوسف‌زاده گفت : این دوره برای اولین در کشور با هدف ارتقا مهارت‌های ارتباطی مدیران و کارکنان این مراکز و در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مسافران در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد .

  وی با اشاره به اینکه این دوره آموزشی با همکاری واحد آموزش اداره‌کل راهداری البرز و یکی از آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای البرز برگزار شد ، افزود : چگونگی برخورد با مراجعه‌کنندگان ، نحوه آداب و معاشرت ، اهمیت انتخاب لباس فرم متناسب با موقعیت شغلی و آموزش برخی مهارت‌های فردی در مواجهه با مشکلات از سرفصل‌های این دوره آموزشی بود .
  مطالب مرتبط

  نظارت بر عملکرد شرکت‌های حمل ونقل کالا با انجام ۴۰ مورد بازدید دوره‌ای صورت گرفت که طی آن نحوه عملکرد شرکت‌ها و عملکرد بارنامه‌ای آنان نیز مورد بازرسی قرار گرفت .

  |

  در ۶ ماهه نخست سال جاری یک میلیون و ۴۴۱ هزار و ۴۰۳ تماس با سامانه مدیریت راه‌های استان برقرار شده است . طی این مدت ۲۷۷ هزار و ۹۹۰ تماس توسط کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های استان پاسخ داده شده و میانگین تماس‌های مردمی و کاربران جاده‌ای در این بازه زمانی ۶۲ تماس در هر ساعت بوده ...

  |

  برای پیشگیری از سرقت‌ها اکیپ‌های راهداری با همکاری پلیس‌راه این استان در آزادراه گشت‌زنی می‌کنند و حتی تعدادی از سارقین را دستگیر و تحویل مراجع قانونی داده‌اند، اما سرقت‌ها همچنان ادامه دارد .

  |

  تعداد بارنامه‌های صادره توسط شرکت حمل و نقل کالای فعال در استان برابر با ۳۹۹ هزار و ۳۵۰ مورد بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد ۶ درصدی همراه بوده است که با برنامه‌ریزی این اداره‌کل تا پایان سال شاهد تغییرات بیشتری در این حوزه خواهیم بود .

  |

  با پیگیری‌های انجام شده زیرسازی این محور از شهریور سال گذشته آغاز شد و در حال حاضر خودروهای امدادی در آن تردد می‌کنند . برای بازگشایی مجدد این محور عملیات ریزش‌برداری آن سال گذشته انجام شد اما به دلیل آغاز فصل سرما و بارش باران و برف ادامه عملیات متوقف شد .

  |

  نظرات کاربران