در حال بارگذاری ...
 • احداث ۴۵۰ مترمربع سرعتکاه در جاده های شهرستان باخرز با مصرف ۲۲.۵ تن ماسه آسفالت سرد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان باخرز از اجرای عملیات لکه گیری ، ترمیم و احداث ۴۵۰ مترمربع سرعتکاه در محورهای حوزه استحفاظی با مصرف ۲۲.۵ تن ماسه آسفالت سرد طی آبان ۱۴۰۱ خبر داد .

  مهدی زراعتگر در خصوص عملکرد اداره شهرستان باخرز گفت : در حوزه راهداری و بخش نگهداری راه‌ها اقدامات شایان همچون انجام ۲ کیلومتر ترمیم افتادگی لبه آسفالت در محور باخرز – تربت‌حیدریه ، انجام ۳.۲ کیلومتر بوته‌زنی شانه و حریم راه ، تنظیم بستر حریم راه به طول ۳.۲ کیلومتر ، اصلاح شیب شیروانی به طول ۲ کیلومتر در محور باخرز – تربت‌حیدریه ، اجرای ۴.۳ کیلومتر پاکسازی و ایجاد قنو و تسطیح و رگلاژ ۱۲.۶ کیلومتر از راه‌های شنی شهرستان به انجام رسیده است .

  وی ادامه داد : در بخش علائم و تجهیزات ایمنی راه‌ها نیز همکارانمان نسبت به مرمت و نصب مجدد ۴۱ عدد از علائم کج و رها شده ، ترمیم ۶ مترمربع تابلوهای اطلاعاتی ، نصب ۲۱ عدد علائم ، تعویض صفحه ۲۸ عدد از علائم ، نصب یک عدد پایه گاردریل ، تعمیرات و رفع نواقص ۵ شاخه گاردریل و پایه گاردریل ، نصب ۲ سرسپری گاردریل و آشکارسازی ۱۲ مترمربع سرعتکاه آسفالته به وسیله رنگ آمیزی در طول محورهای شهرستان اقدامات لازم را به کار بستند .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان باخرز با اشاره به صدور ۴ مورد اخطاریه با توجه به بازدیدهای به عمل آمده از محورهای حوزه استحفاظی به منظور جلوگیری از تجاوز حریم راه ، گفت : در بخش ابنیه فنی نیز تعداد ۸ دستگاه ابنیه فنی در محور باخرز – تربت‌حیدریه تنقیه شدند . ۱۰۰ مترمکعب اصلاح دریواسیون پل‌ها صورت پذیرفت .
  مطالب مرتبط

  در بخش علائم و تجهیزات ایمنی راه‌ها نیز مواردی چون مرمت و نصب مجدد ۱۶ عدد از علائم کج و رهاشده در محورهای شهرستان ، نصب ۲۰ عدد علائم مسیرنما با پایه کامل در محور روستایی همت‌آباد – هفت سوئی ، مرمت و راه‌اندازی ۷ دستگاه چراغ چشمک زن و اصلاح ، ترمیم و تعریض سرعتکاه‌های آسفالته ...

  |

  انجام ۸ گشت نظارت جاده ای ، انجام ۲ مورد بازدید دوره‌ای از شرکت‌های حمل و نقل کالا و ۳ مورد نظارت و بازدید دوره‌ای از ناوگان مسافری ، اجرای ۲ مورد بازدید از پایانه مسافربری ، برگزاری ۴ جلسه کمیسیون رسیدگی به تخلفات در بخش کالا و مسافر و صدور ۴ هزار و ۱۴۰ بارنامه از جمله ...

  |

  کاربران جاده ای و مردم شریف می توانند در صورت مشاهده هرگونه اشکال در مسیرهای مواصلاتی جنوب استان از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ همکاران ما را مطلع نمایند .

  |

  اجرای عملیات ساخت ، بهسازی ، نگهداری و روکش آسفالت به منظور افزایش ضریب ایمنی و در راستای محرومیت زدایی در محور های جنوب استان از مهمترین اقدامات این اداره کل در حوزه راهداری است .

  |

  در این مدت عملیات لکه گیری در سطح ۲۰ کیلومتر از راه های اصلی و شریانی استان صورت پذیرفته است .

  |

  نظرات کاربران