در حال بارگذاری ...
 • احداث ۴۵۰ مترمربع سرعتکاه در جاده های شهرستان باخرز با مصرف ۲۲.۵ تن ماسه آسفالت سرد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان باخرز از اجرای عملیات لکه گیری ، ترمیم و احداث ۴۵۰ مترمربع سرعتکاه در محورهای حوزه استحفاظی با مصرف ۲۲.۵ تن ماسه آسفالت سرد طی آبان ۱۴۰۱ خبر داد .

  مهدی زراعتگر در خصوص عملکرد اداره شهرستان باخرز گفت : در حوزه راهداری و بخش نگهداری راه‌ها اقدامات شایان همچون انجام ۲ کیلومتر ترمیم افتادگی لبه آسفالت در محور باخرز – تربت‌حیدریه ، انجام ۳.۲ کیلومتر بوته‌زنی شانه و حریم راه ، تنظیم بستر حریم راه به طول ۳.۲ کیلومتر ، اصلاح شیب شیروانی به طول ۲ کیلومتر در محور باخرز – تربت‌حیدریه ، اجرای ۴.۳ کیلومتر پاکسازی و ایجاد قنو و تسطیح و رگلاژ ۱۲.۶ کیلومتر از راه‌های شنی شهرستان به انجام رسیده است .

  وی ادامه داد : در بخش علائم و تجهیزات ایمنی راه‌ها نیز همکارانمان نسبت به مرمت و نصب مجدد ۴۱ عدد از علائم کج و رها شده ، ترمیم ۶ مترمربع تابلوهای اطلاعاتی ، نصب ۲۱ عدد علائم ، تعویض صفحه ۲۸ عدد از علائم ، نصب یک عدد پایه گاردریل ، تعمیرات و رفع نواقص ۵ شاخه گاردریل و پایه گاردریل ، نصب ۲ سرسپری گاردریل و آشکارسازی ۱۲ مترمربع سرعتکاه آسفالته به وسیله رنگ آمیزی در طول محورهای شهرستان اقدامات لازم را به کار بستند .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان باخرز با اشاره به صدور ۴ مورد اخطاریه با توجه به بازدیدهای به عمل آمده از محورهای حوزه استحفاظی به منظور جلوگیری از تجاوز حریم راه ، گفت : در بخش ابنیه فنی نیز تعداد ۸ دستگاه ابنیه فنی در محور باخرز – تربت‌حیدریه تنقیه شدند . ۱۰۰ مترمکعب اصلاح دریواسیون پل‌ها صورت پذیرفت .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نمین گفت : ۶ هزار و۹۰۰ نفر مسافر در ۶ ماه گذشته از این شهرستان به مقاصد مختلف ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیله سوار گفت : ۶۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان در ۶ ماهه گذشته ...

  |

  تعمیر ۳۸ عدد علائم ایمنی آسیب دیده ، نصب۷۰ تابلو علائم ، ۲۰ مورد اخطار به متجاوزان به حریم راه، نصب۲۲۸ سرعتکاه ، ایمن سازی نقاط حادثه خیز دو مورد ، نصب ۱۳۰ صفحه گاردریل و نصب ۲۵۰ عدد بازتاب چشم گربه ای نیز در این مدت انجام شده است‌ .

  |

  جهت جلوگیری از پرت شدن وسائط نقلیه ۴۸۰متر مکعب دپو مصالح در پرتگاه ها انجام شده است .

  |

  تاکنون با حضور ۱۵۰ مورد گشت حریم در راه ها جهت جلوگیری از تجاوز به حریم راه ۲۹ مورد ساخت و ساز غیرمجاز شناسایی و متوقف شده ، ۲۹ مورد درختکاری غیرمجاز جمع آوری و با اخذ ۱۴ مورد دستور قضایی نسبت به رفع آثار تجاوز به حریم اقدام شده است .

  |

  نظرات کاربران