در حال بارگذاری ...
 • هدف گذاری برای ترانزیت ۱۲ میلیون تن بار روسیه از مسیر ایران

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل راه آهن ایران در حاشیه اجلاس CCTT در مسکو ، از تفاهم با روسیه جهت ترانزیت ۱۲ میلیون تن بار از مسیر ایران خبر داد .

  سید میعاد صالحی در پایان سفر دو روزه خود به مسکو و پس از دیدار با مدیرعامل راه آهن روسیه ، گفت : دیروز در اجلاس ریلی CCTT در مسکو ، در خصوص توانمندی ها و عزم ایران برای جهش ترانزیت ریلی در کریدور شمال - جنوب سخنرانی کردم .

  با هدفگذاری ۱۲ میلیون تنی در تفاهمات امروز با آقای بلازروف ، مدیر عامل راه‌آهن روسیه ، صفحه جدیدی در روابط ریلی بین‌المللی ایران گشوده می‌شود إن‌شاءالله .
  مطالب مرتبط

  تعداد مسافران ورودی و خروجی قطارها و زائرین امام هشتم (ع) در هشت ماهه نخست سال جاری ۱۱ میلیون و ۱۱۴ هزار و ۴۵ نفر بوده که از این تعداد ، ۴۵ هزار و ۳۰۸ نفر مسافران خارجی بوده‌اند که نسبت به‌مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش داشته است .

  |

  با تلاش و همت کارکنان و پیگیری‌های مداوم صورت گرفته ، راه‌آهن شرق توانسته در تن کیلومتر مبدا - مقصد همچنان جایگاه خود را به عنوان رتبه اول در بین دیگر مناطق راه‌آهن تثبیت کند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری برای بازه زمانی یک دی تا ۳۰ دی (مسیرهای رفت تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ و مسیرهای برگشت تا تاریخ ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل خط و سازه‌های فنی شرکت راه‌آهن گفت : شرکت راه‌آهن از سرمایه گذارانی که تمایل به سرمایه‌گذاری در حوزه خط و ...

  |

  راه‌آهن ناحیه زاگرس به دلیل تلاقی کوه‌های زاگرس با جلگه خوزستان و پل ارتباطی به بنادر خرمشسهر، آبادان، بندر امام خمینی، ماهشهر و خلیج فارس از اهمیت بالایی در خطوط ریلی کشور برخوردار است و نقش مهمی در جابه‌جایی بار و مسافر به تهران و مناطق مرکزی کشور دارد .

  |

  نظرات کاربران