در حال بارگذاری ...
 • ترخیص محموله ۱۶ هزار تُنی مواد اولیه آنتی بیوتیک از بندر شهید رجایی

  با توجه به اهمیت موضوع و تاکید دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس با حضور مسئولان اداره کل بنادر و دریانوردی استان و مدیرکل گمرک شهیدرجایی مسئولان گمرک ، این محموله دارویی نیز روز گذشته از بندر شهید رجایی بارگیری و برای توزیع در بازار ارسال شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در راستای تامین داروهای مورد نیاز کشور و با دستور رییس کل دادگستری استان ، محموله ۱۶ هزار تُنی مواد اولیه تولید انواع آنتی بیوتیک از بندر شهید رجایی ترخیص و در حال انتقال به کارخانه است .

  منصور خرمشکوه معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت : امسال حدود چهار هزار تُن دارو به گمرکات استان اظهار شده و همین حدود نیز ترخیص شده است و بنا به دستور ویژه قضایی برای ترخیص فوری محموله ۱۶ هزار تنی مواد اولیه آنتی بیوتیک و انتقال سریع این محموله دارویی به صنایع تولید دارو در کوتاه ترین زمان ممکن همکاری‌های لازم با دادگستری استان و نهادهای مربوطه صورت گرفت .

  معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان همچنین با اشاره به ترخیص محموله یک میلیون و سیصد هزار عددی افشانه های تنفسی نیز بیان کرد : با توجه به اهمیت موضوع و تاکید دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس با حضور مسئولان اداره کل بنادر و دریانوردی استان و مدیرکل گمرک شهید رجایی مسئولان گمرک ، این محموله دارویی نیز روز گذشته از بندر شهید رجایی بارگیری و برای توزیع در بازار ارسال شد .

  گفتنی است ؛ در حاشیه ترخیص این محموله‌های دارویی رییس کل دادگستری استان ضمن بازدید از گمرک و محوطه‌های کانتیتری بندر شهید رجایی بندرعباس ، جلسه‌ای پیرامون اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان به ریاست رئیس کل دادگستری ، دادستان بندرعباس ، جمعی از مسئولین بنادر و گمرکات ، نماینده سازمان غذا و دارو در دانشگاه علوم پزشکی استان و نمایندگان تعدادی از شرکت های فعال در زمینه داروسازی (وارد کننده دارو و مواد اولیه دارویی) در گمرک شهید رجایی بندرعباس برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  تمرکز اصلی این سازمان بر گسترش سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در ژاپن و کمک به شرکت‌های کوچک و متوسط برای به حداکثر رساندن توان صادرات جهانی آنها است .

  |

  بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین و پیشرفته‌ترین بندر کانتینری ایران با دارا بودن ۱۰ پست اسکله کانتینری در مجموع به طول ۲ هزار و ۵۰۰ متر و ۲۳ دستگاه گنتری کرین فعال در حال حاضر ظرفیت تخلیه و بارگیری بیش از ۸۰ درصد کالاهای کانتینری در سطح بنادر کشور را پشتیبانی می‌کند .

  |

  رزمایش‌های ترکیبی پدافند غیرعامل و تداوم این تمرین‌ها باعث می‌شود در صورت بروز حوادث و سوانح در سریع‌ترین زمان ممکن تهدید را مدیریت کرد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان ، میزان تخلیه و بارگیری انواع کالا از طریق شبکه ریلی در بندر شهید رجایی در هفت ماهه امسال را ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان پدافند غیرعامل را نوعی دوراندیشی دانست که به معنای مراقبت ، کنترل و ایجاد موانع در برابر ...

  |

  نظرات کاربران