در حال بارگذاری ...
 • شرکت های کشتیرانی با حمایت سازمان بنادر به بازار منطقه ورود کنند

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بیژن چگنی رئیس هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس اظهار داشت : با وجود صادرات ۵۲ درصدی به چین ، جای محصولات پتروشیمی ایران در آفریقا و اروپا خالی است . بازار محصولات پتروشیمی در اروپا ، فرصت بسیار خوبی را به لحاظ اقتصادی برای کشور فراهم می‌آورد و به لحاظ سیاسی ، به دیوار تحریم‌ها فشار خواهد آورد . 

  چگنی با اشاره به عقب نشینی آمریکا از تحریم محصولات پتروشیمی ایران تاکید کرد : این عقب‌نشینی ناشی از تحریم ناپذیری محصولات پتروشیمی و تنوع محصولات و بازار است .

  وی همچنین با اشاره به شرایط خاص برای شرکت‌های کشتیرانی و اعمال محدودیت های ناشی از تحریم به آنها بر اثر حمل محصولات پتروشیمی ، از برنامه‌های ویژه این شرکت برای حمایت و پشتیبانی از شرکت‌های کشتیرانی ایرانی خبر داد .

   

   

   

   

   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  با صادرات ۵۲ درصدی به چین ، جای محصولات پتروشیمی ایران در آفریقا و اروپا خالی است . بازار محصولات پتروشیمی در اروپا ، فرصت بسیار خوبی را به لحاظ اقتصادی برای کشور فراهم می‌آورد و به لحاظ سیاسی ، به دیوار تحریم‌ها فشار خواهد آورد .

  |

         

  |

  باید شاهد مدیریت تحولی در گیلان باشیم درست به مانند آنچه در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در حال انجام است زیرا تنها راه موفقیت و پیشرفت استان گیلان توجه به همین مهم است .

  |

  سرراهنمای کشتی های تجاری ، رییس اداره امور دریایی بندر خرمشهر و معاون امور دریایی بندر خرمشهر از دیگر سوابق مهدی فرمهینی فراهانی است .

  |

  تعداد کامیون و واگن اختصاص یافته جهت خروج کالاهای اساسی طی هشت ماهه سال جاری شامل ۵۸۱ هزار و ۵۵۵ دستگاه کامیون و ۱۶ هزار و ۹۵۸ واگن بوده که از تعداد کامیون های اختصاص یافته ۷۹ هزار و ۷۶۶ دستگاه به صورت حمل یکسره بوده است .

  |

  نظرات کاربران