در حال بارگذاری ...
 • بندر امام خمینی (ره) ، بندری نسل سوم و آماده تجارت نفتی در منطقه است

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بهروز آقایی در نشست مشترک مدیران سازمان بنادر با مدیران صنایع نفت و پتروشیمی با رویکرد توسعه بازار اظهار داشت : بندر امام خمینی (ره) به عنوان یک بندر بزرگ تجاری پیشگام در حوزه جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی طی دو دهه گذشته ضمن فراهم کردن محیط کسب و کار پویا و کارا ، با حضور سرمایه‌گذاران متعدد و حجم سرمایه‌گذاری قابل توجه به یک بندر نسل سوم و در جهت ورود به بنادر نسل بالاتر قرار گرفته است .

  به گفته وی ، دسترسی این بندر به پسکرانه صنعتی و ذخایر کانی و معدنی در درون کشور از مرکز تا غرب و همچنین قرار گرفتن در مسیر کریدورهای بین‌المللی می‌تواند بستری برای حضور صنایع مادر و بزرگ استان خوزستان در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی را فراهم کند .

   

   

   

   

   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  رکورد پیشین تخلیه و بارگیری همزمان به میزان ۵۶ هزار تن در سال ۱۴۰۱ بوده است .

  |

  شاخص‌ها و معیارهای ارزیابی کیفیت خدمات می‌باید در قالبی یکپارچه تعیین شود تا بتوان به سنجه‌ای با مفهوم واحد برای تعیین کیفیت رضایت مشتریان مورد استفاده قرار گیرد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره کل مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره برخی چالش‌ها در پیشبرد طرح تدقیق مطالعات مدیریت ...

  |

  بازسازی و نوسازی سازه‌های بندری با هدف افزایش ظرفیت توان خدمات بندری و ارتقا ترافیک کالا و کشتی از اهم اهداف اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در حوزه مهندسی و عمران برای رونق تجارت دریایی و ارتقای رضایت‌مندی بازرگانان و صاحبان کالا است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست اداره کل ​مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به مأموریت‌ها و وظایف حوزه سواحل و بنادر گفت : ...

  |

  نظرات کاربران