در حال بارگذاری ...
 • در حال رسیدن به نقطه بدون بازگشت هستیم

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فریدون مقدس نژاد رئیس کمیته علمی چهاردهمین همایش قیر ، آسفالت و ماشین آلات با ذکر ارزش روز زیرساخت های حمل و نقل جاده ای و نیاز صد هزار میلیارد تومانی جهت نگهداری راه ها گفت : در صورت عدم تامین منابع مورد نیاز جهت بهبود وضعیت جاده ها ، به نقطه بدون بازگشت خواهیم رسید .

   

   

   

   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  استان پهناور فارس با امکاناتی که در اختیار دارد می تواند از کریدورهای شمالی - جنوبی و غربی - شرقی منتفع شده و در پرتو آن زیرساخت های حمل و نقل را توسعه داد .

  |

  به منظور کاهش هزینه های اجرای پروژه های راهسازی و آسفالت استفاده از روش های نوین و سیستم های دانش بنیان به وسیله ی برگزاری این همایش ها و با روش های جدید میسر است . باید به این نکته توجه ویژه داشت که با کاهش حجم مصرف آسفالت و افزایش کیفیت قیر دوام آسفالت افزایش می یابد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رضا اکبری معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در چهاردهمین همایش قیر ، آسفالت و ماشین آلات گفت : باید سیاست ارزان سازی پروژه های زیرساخت را ...

  |

  وقتی پدافند غیرعامل مثل مصونیت سازی بدن معنا می گیرد باید به بخش حمل و نقل نیز برای حیات و پویایی به آن توجه کرد و به طور کل باید گفت توجه به زیرساخت های حمل و نقلی مصون سازی سرمایه ها و زیر ساخت های ملی است .

  |

  نظرات کاربران