در حال بارگذاری ...
 • آسفالت به کالا و خدماتی لوکس تبدیل خواد شد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رضا اکبری معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در چهاردهمین همایش قیر ، آسفالت و ماشین آلات گفت : باید سیاست ارزان سازی پروژه های زیرساخت را کنار گذاشته و با بالاترین کیفیت ممکن زیرسازی و روسازی انجام پذیرد .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  برنامه ریزی و تعامل سریع با استان های مجاور در امتداد توده در حال بارش ، نسبت به اعزام ماشین‌ آلات راهداری به استان مجاور اقدام شود ، تا همراه با موج بارش برف و باران مشغول فعالیت باشند . این در حالی است که ارتباط و همکاری نیروهای راهداری استان های مجاور و همیاری آنها ، نقش ...

  |

  آگاهی و شناخت نسبت به فناوری های روز دنیا ضروری است ، چرا که اگر چه نمی‌توان‌ همه این‌فناوری ها را در اختیار گرفت ، اما می توان کارکرد های این‌ فناوری ها را در قالبی دیگر با راهکارهایی ساده تر به خدمت‌ گرفت .

  |

  برای اربعین حسینی امسال اعتباری برای تکمیل و تجهیز پایانه های مرزی ، اجاره ماشین آلات، تأمین سوخت آن ها و دیگر هزینه های جاری از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در نظر گرفته شد که با اعتبار ایمن سازی جاده ها، حدود یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان است .

  |

  محورهای لاسم - ارجمند و وازک - بلده در استان مازندران ، سروآباد - پاوه در استان کردستان ، سی سخت - پادنا در استان کهگیلویه و بویر احمد ، گنجنامه - تویسرکان در استان همدان و محور جدید هشتگرد - طالقان در استان البرز از محورهای دارای انسداد فصلی است .

  |

  در سال جاری با اعتباری افزون بر ۵۶۳۸۴ میلیارد ریال ، ۳۶۵۳/۲ کیلومتر از راه های شریانی کشور بهسازی و روکش آسفالت شده است ، همچنین در حوزه راه‌های روستایی کشور ، عملیات بهسازی ، ساخت و روکش آسفالت به ارزش ۴۰۷۵۲ میلیارد ریال بر روی ۲۸۵۴/۲ کیلومتر راه انجام شده است .

  |

  نظرات کاربران