در حال بارگذاری ...
 • اتمام پروژه چهارخطه شدن کریدور جاده‌ای شمال - جنوب

  در محدوده بادرود به کاشان همواره به واسطه دوخطه بودن این دو مسیر ، مردم این دو منطقه شاهد حوادث زیادی بودند ؛ حالا با بهره‌برداری از این محدوده چهارخطه هم شاهد افزایش ظرفیت خواهیم بود و هم ایمنی تردد برقرار خواهد شد و انشاءالله شاهد حوادث جاده‌ای در این محدوده نخواهیم بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از اتمام پروژه چهارخطه شدن کریدور جاده‌ای شمال - جنوب با بهره‌برداری از ۱۰ کیلومتر باقی‌مانده در محدوده بادرود به کاشان خبر داد .

  خیراله خادمی از اتمام پروژه چهارخطه شدن کریدور جاده‌ای شمال - جنوب با بهره‌برداری از ۱۰ کیلومتر باقیمانده در محدوده شهر بادرود به شهر کاشان خبر داد و گفت : امروز در فاصله بین محدوده بادرود به کاشان واقع در کریدور شمال به جنوب (تهران به بندرعباس) آخرین قطعه به طول ۱۰ کیلومتر که باقی مانده بود ، خوشبختانه به اتمام رسید و زیر ترافیک قرار گرفت .

  وی با بیان اینکه با اتمام این قطعه عملا کریدور سراسری شمال به جنوب به صورت چهارخطه بزرگراهی زیر بار رفت و مورد استفاده مردم قرار می‌گیرد ، افزود : در محدوده بادرود به کاشان همواره به واسطه دوخطه بودن این دو مسیر ، مردم این دو منطقه شاهد حوادث زیادی بودند ؛ حالا با بهره‌برداری از این محدوده چهارخطه هم شاهد افزایش ظرفیت خواهیم بود و هم ایمنی تردد برقرار خواهد شد و انشاءالله شاهد حوادث جاده‌ای در این محدوده نخواهیم بود .

  خادمی گفت : اعتبار هزینه شده برای اتمام این ۱۰ کیلومتر حدود ۱۵۰ میلیارد تومان بوده است که از محل منابع اعتباری تملک دارایی پیوست قانون بودجه هزینه شد و پروژه هم در مدت ۱.۵ سال مطابق برنامه زمان‌بندی ساخته شد و زیر ترافیک قرار گرفت .
  مطالب مرتبط

         

  |

  پیش از این ایران و آذربایجان پل آستارا - آستارا را به صورت مشترک اجرا کردند و سابقه همکاری در ساخت پروژه عمرانی را دارند . با هر توافقی برای نحوه ساخت پل مرزی مشترک بر روی رود ارس ، ایران نظارت در نحوه ساخت را انجام و اجرا خواهد داد .

  |

  در محور ایلام - حمیل ؛ تونل دوم آزادی ، زیرگذر ارغوان ، تقاطع غیر همسطح سه راهی کارزان ، تقاطع غیر همسطح جاده قدیم سرابله ، چهار خطه شدن باقیمانده این محور در حوزه استحفاظی استان و ... در حال اجرا می است .

  |

  عملیات اجرایی راه‌آهن میانه - اردبیل به طول تقریبی ۱۷۵ کیلومتر در سال ۸۴ شروع شده و هم‌اکنون در ۱۲ قطعه در دست اجراست . به لحاظ شرایط توپوگرافی ، ۳۵ درصد این پروژه در منطقه کوهستانی و سخت‌گذر ، ۴۵درصد در تپه ماهور و ۲۰ درصد در منطقه هموار واقع شده است .

  |

  قسمت اعظمی از اقدامات پروژه‌های عمرانی توسط نیروی انسانی انجام می‌شود و احداث ابنیه ، کارهای فنی زیرسازی ، آسفالت ریزی و نصب علایم ، خط کشی و نصب گاردیل از جمله این اقدامات است .

  |

  نظرات کاربران