در حال بارگذاری ...
 • صدور ۱۰۶ هزار برگ بارنامه در خراسان شمالی طی نیمه نخست امسال

  رسیدگی به تخلفات حوزه حمل و نقل کالا در کمیسیون‌های ماده ۱۱، ۱۲ با نظارت ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان انجام می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از صدور ۱۰۶ هزار برگ بارنامه در استان در نیمه نخست امسال خبر داد .

  محمد مشتری گفت : در این مدت یک میلیون و ۴۶۹ هزار تن کالا از مبادی شهرستان های خراسان شمالی حمل شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳ درصد کاهش را نشان می دهد .

  سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی با اشاره به کاهش ۱۰ درصدی صدور بارنامه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزود : اوره ، سیمان ، پودر آلومینیوم و مصالح ساختمانی بیشترین میزان کالاهایی بوده که در این مدت توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابجا شده است .

  وی اظهار کرد : رسیدگی به تخلفات حوزه حمل و نقل کالا در کمیسیون‌های ماده ۱۱، ۱۲ با نظارت ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان انجام می‌شود .

  وی ادامه داد : ۲۶ شرکت ، ۷ هزار و ۶۹۳ دستگاه ناوگان باری و وانت بار و ۸ هزار و ۱۲۷ راننده در بخش حمل و نقل کالای خراسان شمالی فعالیت می کنند.
  مطالب مرتبط

  سالانه بیش از ۹۸ درصد جابجایی کالا در داخل استان توسط بخش حمل و نقل جاده ای صورت می گیرد که این بخش دارای قابلیت ها و امکانات گسترده ای در سطح کشور است .

  |

  برخورد با تخلفات بارنامه های صوری و اضافه بار با جدیت در معاونت حمل و نقل اداره کل پیگیری می شود ، به طوری که میزان برخورد با این تخلف در نیمه نخست امسال نسبت به سال قبل بیش از سه درصد افزایش داشته است .

  |

  در ۷ ماهه گذشته بیش از هزار و ۵۰۰ اکیپ گشت کنترل دروازه ای جهت جلوگیری از فرار بار به محورهای استان اعزام شده اند .

  |

  با انجام هزار و ۵۰۰ مورد گشت راهداری در حریم تاکنون از ۹۱ مورد تجاوز به حریم راه جلوگیری شده ، ۹ مورد ساخت و ساز غیرمجاز شناسایی و قلع وقمع شده ، ۵۲۸ کیلومتر از حریم آزادسازی ، ۵۸ مورد دکه های غیرمجاز جمع آوری و با اخذ ۲۰ مورد دستور قضایی نسبت به رفع آثار تجاوز به حریم در شهرستان ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نمین گفت : ۶ هزار و ۵۰۰ نفر مسافر در ۸ ماهه گذشته از شهرستان نمین جابجا شده است ...

  |

  نظرات کاربران