در حال بارگذاری ...
 • انسداد محور پلدختر - پل زال در گردنه دهلیج تا ۱۰ آبان ماه

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ محور پلدختر - پل زال محدوده‌ی گردنه دهلیج از کیلومتر ۴۰ تا ۴۱ در مسیر رفت و برگشت از شنبه مورخ ۹ مهر تا ۱۰ آبان ۱۴۰۱ مسدود است .

  بنا به اعلام مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای استان ، این محور به علت اجرای عملیات تعمیر خطوط لوله فرآورده‌های نفتی از نهم مهر تا دهم آبان ماه ۱۴۰۱ مسدود می‌باشد و محور آزادراه پل‌زال - چولهول - افرینه - پلدختر و بالعکس به‌عنوان مسیر جایگزین در نظر گرفته شده است .
  مطالب مرتبط

  ۲۷ شرکت ، ۸ هزار و ۶۹۷ راننده و ۵ هزار و ۹۲ دستگاه انواع ناوگان باری در حوزه حمل و نقل کالا به مردم استان خدمات رسانی می‌کنند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از جابه‌جایی میزان ۲ میلیون و ۳۵۴ هزار و ۵۶۲ ...

  |

  با رونقی که در این ترددها مشاهده می شود ، سعی ما بر این هست تا سال آینده ، ساز و کارهای لازم برای تسهیل تردد روزانه ۱۵۰ ناوگان که مورد توافق بین دو کشور ایران و ترکمنستان است ، را فراهم نماییم .

  |

  طرح تنظیف و نگهداری جاده ها را همکاران بسیجی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آغاز کردند که در این راستا ما نیز آمادگی خود را اعلام می کنیم و از هر ابزار رسانه ای و هر امکانات دیگری که بسیج دارد جهت ترویج فرهنگ استفاده از جاده ها و نظافت آن استفاده خواهیم کرد.

  |

  راه روستایی به‌عنوان قسمتی از توسعه روستایی ، یکی از فعالیت‌ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را تشکیل می‌دهد که شامل حفظ و نگهداری راه‌های روستایی اعم از ترمیم و لکه‌گیری آسفالت ، خط‌کشی راه‌های آسفالته ، نصب علائم ، شانه‌سازی و پاک‌سازی حریم راه‌های روستایی و … ...

  |

  نظرات کاربران