در حال بارگذاری ...
 • جابجایی بیش از ۵۶۲ هزار مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی در جاده‌های استان سمنان

  به منظور ارتقا ایمنی تردد و کاهش تصادفات و فوتی های جاده ای ، طرح کنترل و نظارت بر تردد وسابل نقلیه عمومی با همکاری پلیس راه استان به طور مستمر در حال اجراست .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره حمل و نقل کالا و مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از جابجایی بیش از ۵۶۲ هزار نفر مسافر در شش ماهه اول سال خبر داد .

  مجید عرفانی تبار با بیان اینکه طی شش ماهه اول سال بالغ بر ۵۶۲ هزار نفر سفر درون استانی و برون استانی خود را با ناوگان حمل و نقل عمومی انجام داده اند ، افزود : این میزان جابجایی مسافر در قالب ۸۳۰۵۰ سفر انجام شده است .

  رئیس اداره حمل و نقل کالا و مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان همچنین از فعالیت ۱۱۰۸ راننده در حوزه مسافر خبر داد و اظهار داشت : در این بازه زمانی ۱۴۵۶۴ سفر با اتوبوس ، ۱۰۱۶۶ سفر با مینی بوس و ۵۸۳۲۰ سفر با سواری های عمومی بین شهری انجام شده که ناوگان مسافری شهرستان های شاهرود با ۳۰۸۲۸ سفر و سمنان با ۲۲۲۷۰ سفر بیشترین نرخ جابجایی را در شش ماهه گذشته داشته اند .

  عرفانی تبار همچنین به فعالیت ۸۴۱ ناوگان مسافری اعم از اتوبوس ، مینی بوس و سواری در استان اشاره کرد و گفت : ۴۰ شرکت مسافری در ۴ پایانه استان در حال خدمت رسانی به مردم و مسافرین است .

  وی در ادامه نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی را یکی از وظایف مهم اداره کل خواند و یادآور شد : به منظور ارتقا ایمنی تردد و کاهش تصادفات و فوتی های جاده ای ، طرح کنترل و نظارت بر تردد وسابل نقلیه عمومی با همکاری پلیس راه استان به طور مستمر در حال اجراست .

  رئیس اداره حمل و نقل کالا و مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در پایان افزود : سامانه گویای ۱۴۱ آماده دریافت پیشنهادات ، انتقادات و نظرات مسافران در خصوص نحوه ارائه خدمات سفر در استان می باشد .
  مطالب مرتبط

  برخورد با تخلفات بارنامه های صوری و اضافه بار با جدیت در معاونت حمل و نقل اداره کل پیگیری می شود ، به طوری که میزان برخورد با این تخلف در نیمه نخست امسال نسبت به سال قبل بیش از سه درصد افزایش داشته است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نمین گفت : ۶ هزار و ۵۰۰ نفر مسافر در ۸ ماهه گذشته از شهرستان نمین جابجا شده است ...

  |

  در استان گلستان ۸۰ شرکت حمل و نقل کالا با حدود ۱۲ هزار راننده و ۱۱ هزار و ۹۵۰ ناوگان باری فعالیت دارند .

  |

  امسال رانندگان با همه کمبودها و گرفتاری ها سفر اربعین را ایثارگرانه ، مجاهدانه و باغیرت پیش بردند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد گفت : بیش از ۸۰ هزار نفر مسافر در ۷ ماه گذشته از شهرستان پارس آباد ...

  |

  نظرات کاربران