در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۲۳۱ درصدی ترانزیت خروجی از پایانه مرزی پرویزخان

  میزان ترانزیت ورودی از پایانه مرزی پرویزخان طی شش ماهه نخست سال جاری ۲۱ هزار و ۹۹۸ دستگاه ناوگان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۱۵ هزار و ۵۶۰ دستگاه از رشد ۴۱ درصدی دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : ترانزیت خروجی از پایانه مرزی پرویزخان نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش ۲۳۱ درصدی حکایت دارد .

  فریبرز کرمی اظهار داشت : امسال دو هزار و ۵۷۰ دستگاه ناوگان حامل کالاهای ترانزیتی از پایانه مرزی پرویزخان خارج شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۷۷۵ دستگاه ناوگان از افزایش ۲۳۱ درصدی حکایت دارد . همچنین تناژ ترانزیت خروجی از پایانه مرزی پرویزخان طی امسال ۳۵ هزار و ۲۴۲ تن بوده که نسبت به شش ماهه نخست سال گذشته به میزان ۱۱هزار و ۵۳۴ تن ۲۰۵ درصد افزایش یافته است .

  کرمی تصریح کرد : میزان ترانزیت ورودی از پایانه مرزی پرویزخان طی شش ماهه نخست سال جاری ۲۱ هزار و ۹۹۸ دستگاه ناوگان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۱۵ هزار و ۵۶۰ دستگاه از رشد ۴۱ درصدی دارد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : همچنین امسال ترانزیت ورودی کالا از پایانه مرزی پرویزخان به ۶۱۴ هزار و ۲۸۷ تن رسید که در مقایسه با سال گذشته با ۴۲۷ هزار و ۷۴۸ تن ، ۴۳ درصد رشد داشته است .

  کرمی درباره میزان بارگیری از مرز به سمت کشور ، خاطرنشان کرد : از ابتدای سال جاری ۹ هزار و ۷۲۱ دستگاه ناوگان نسبت به بارگیری از پایانه مرزی پرویزخان به سمت اقصی نقاط کشور اقدام کردند که در مقایسه با ۹ هزار و ۳۲۸ دستگاه ناوگان سال گذشته چهار درصد افزایش داشته است .

  وی همچنین میزان تناژ کالای بارگیری شده از پایانه مرزی پرویزخان به سمت کشور را طی شش ماهه امسال ۲۵۴ هزار و ۵۲۴ تن اعلام کرد که در مقایسه با ۲۴۰ هزار و ۵۸۵ تن در سال گذشته از افزایش پنج درصدی حکایت دارد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه تصریح کرد : پایانه مرزی پرویزخان طی این مدت و حتی در ایام اربعین به صورت شبانه روز فعال بوده است .
  مطالب مرتبط

  با توجه به ظرفیت این استان در حوزه صادرات و تجارت و نتایج ارزشمند آن نظیر کسب در آمد ارزی ، ایجاد فرصت‌های شغلی جدید ، رویکرد اداره‌کل راهدارای و حمل و نقل جاده‌ای در حوزه پایانه‌های مرزی بر پایه توسعه زیرساخت‌ها و گسترش صادرات پایه‌ریزی شده است .

  |

  بیش از ۸۰ درصد از کالاهای صادراتی توسط کامیون های ایرانی انجام شده است .

  |

  طی ۴ ماهه سالجاری ۱ هزار و ۵۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل کالا از پایانه مرزی پرویزخان خارج شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹۰ درصد افزایش داشته است .

  |

  خسروی مسیر اصلی و قدیمی تردد زائران به اربعین حسینی است که باید تمام تلاش خود را در راستای خدمات رسانی شایسته به زوار اربعین به کار گیریم .

  |

  پایانه مرزی پرویزخان با توجه به فعالیت شبانه روزی یکی از مهم ترین مرزهای تجاری جمهوری اسلامی ایران است . پایانه مرزی خسروی همچون پایانه مرزی پرویزخان در استان کرمانشاه و طی ۲ ماهه سال ۱۴۰۱ تعداد ۷ هزار و ۸۴۸ دستگاه ناوگان حمل و نقل جاده‌ای جهت انجام مراودات مرزی وارد این ...

  |

  نظرات کاربران