در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۲۳۱ درصدی ترانزیت خروجی از پایانه مرزی پرویزخان

  میزان ترانزیت ورودی از پایانه مرزی پرویزخان طی شش ماهه نخست سال جاری ۲۱ هزار و ۹۹۸ دستگاه ناوگان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۱۵ هزار و ۵۶۰ دستگاه از رشد ۴۱ درصدی دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : ترانزیت خروجی از پایانه مرزی پرویزخان نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش ۲۳۱ درصدی حکایت دارد .

  فریبرز کرمی اظهار داشت : امسال دو هزار و ۵۷۰ دستگاه ناوگان حامل کالاهای ترانزیتی از پایانه مرزی پرویزخان خارج شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۷۷۵ دستگاه ناوگان از افزایش ۲۳۱ درصدی حکایت دارد . همچنین تناژ ترانزیت خروجی از پایانه مرزی پرویزخان طی امسال ۳۵ هزار و ۲۴۲ تن بوده که نسبت به شش ماهه نخست سال گذشته به میزان ۱۱هزار و ۵۳۴ تن ۲۰۵ درصد افزایش یافته است .

  کرمی تصریح کرد : میزان ترانزیت ورودی از پایانه مرزی پرویزخان طی شش ماهه نخست سال جاری ۲۱ هزار و ۹۹۸ دستگاه ناوگان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۱۵ هزار و ۵۶۰ دستگاه از رشد ۴۱ درصدی دارد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : همچنین امسال ترانزیت ورودی کالا از پایانه مرزی پرویزخان به ۶۱۴ هزار و ۲۸۷ تن رسید که در مقایسه با سال گذشته با ۴۲۷ هزار و ۷۴۸ تن ، ۴۳ درصد رشد داشته است .

  کرمی درباره میزان بارگیری از مرز به سمت کشور ، خاطرنشان کرد : از ابتدای سال جاری ۹ هزار و ۷۲۱ دستگاه ناوگان نسبت به بارگیری از پایانه مرزی پرویزخان به سمت اقصی نقاط کشور اقدام کردند که در مقایسه با ۹ هزار و ۳۲۸ دستگاه ناوگان سال گذشته چهار درصد افزایش داشته است .

  وی همچنین میزان تناژ کالای بارگیری شده از پایانه مرزی پرویزخان به سمت کشور را طی شش ماهه امسال ۲۵۴ هزار و ۵۲۴ تن اعلام کرد که در مقایسه با ۲۴۰ هزار و ۵۸۵ تن در سال گذشته از افزایش پنج درصدی حکایت دارد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه تصریح کرد : پایانه مرزی پرویزخان طی این مدت و حتی در ایام اربعین به صورت شبانه روز فعال بوده است .
  مطالب مرتبط

  در هفت ماه اول سال جاری ۴۰ هزار و ۵۰۰ دستگاه کامیون ایرانی و ۳۹ هزار و ۴۰۰ کامیون خارجی از مرز نوردوز ترددکرده اند که این آمار ۲۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است .

  |

  پایانه مرزی پرویزخان ؛ قطب اقتصادی غرب کشور و از مرزهای فعال است و ۴۵ درصد صادرات کالاهای غیرنفتی از کشورمان به کشور عراق از طریق این مرز صورت می‌گیرد .

  |

  روزانه به طور متوسط ۳۱۴ دستگاه کامیون از این پایانه مرزی تردد انجام می شود .

  |

  ۲۷ شرکت ، ۸ هزار و ۶۹۷ راننده و ۵ هزار و ۹۲ دستگاه انواع ناوگان باری در حوزه حمل و نقل کالا به مردم استان خدمات رسانی می‌کنند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از جابه‌جایی میزان ۲ میلیون و ۳۵۴ هزار و ۵۶۲ ...

  |

  نظرات کاربران