در حال بارگذاری ...
 • پایان عملیات اربعین حسینی ۱۴۰۱ در شهر فرودگاهی امام‌ خمینی (ره)

  این توفیق بزرگ بار دیگر با تلاش های یکایک شما همکاران خوبم در مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نصیبمان شد و توانستیم در ترمینال سلام بعنوان پایانه اختصاصی پروازهای زیارتی میزبان ۱۹۰۲۲۳زائر در قالب ۱۵۲۸ پرواز در بازه ۱۲ تا ۳۰ شهریورماه باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی( ره) در پیامی پایان عملیات اعزام و پذیرش پروازها و زوار اربعین حسینی ۱۴۰۱ را اعلام کرد .

  در پیام سعید چلندری آمده است :

  "خدمتگزاری به زائران سید و سالار شهیدان که در گردهمایی عظیم اربعین حسینی جلوه ای کم نظیر از وحدت و عشق به آل الله را به نمایش می گذارند ، توفیق بزرگی است که باید برای آن حق تعالی را سپاس گفت.

  این توفیق بزرگ بار دیگر با تلاش های یکایک شما همکاران خوبم در مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نصیبمان شد و توانستیم در ترمینال سلام بعنوان پایانه اختصاصی پروازهای زیارتی میزبان ۱۹۰۲۲۳ زائر در قالب ۱۵۲۸ پرواز در بازه ۱۲ تا ۳۰ شهریورماه باشیم .

  لازم می دانم از زحمات کلیه همکارانم در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، وزارت راه و شهرسازی ، جناب آقای وزیر که شخصا ناظر بر ارائه خدمات از سوی متولیان امر بودند و همچنین مدیرکل حوزه وزارتی ، ریاست و بازرسان و نمایندگان ستاد اربعین وزارت راه که به‌ صورت‌ تمام وقت به این مجموعه در اعزام و پذیرش زوار و پروازها کمک نمودند ، سازمان بازرسی کل کشور ، ریاست سازمان هواپیمایی کشوری و کارشناسان مربوطه ، شرکت های هواپیمایی ، فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی و پرسنل بزرگوار ، فرماندهی پلیس فرودگاه های کشور و پرسنل عزیز ، پلیس گذرنامه ، مدیرکل محترم واجا در صنعت هوانوردی و نماینده و همکاران گرامی ایشان ، شرکت های ارائه دهنده خدمات زمینی ، گمرک جمهوری اسلامی ایران ، سازمان حج و زیارت ، کادر پزشکی و بهداشتی و مخصوصاً شبکه ها و سایت های خبری و رسانه ملی و برنامه رادیو اربعین و تمام ارگان های خدمات دهنده در فرودگاه که تمام توان خود را برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران عزیز در عملیات پروازهای اربعین ۱۴۰۱ به کار بستند صمیمانه قدردانی نمایم .
  مطالب مرتبط

  در قسمت های مختلف ترمینال فضای استراحت برای مسافران در نظر گرفته شده است و تا این لحظه عملکرد فرودگاه امام خمینی (ره) مورد توجه و رضایت مسافران بوده است .

  |

  با توجه به تدابیر سازمان هواپیمایی کشوری و هماهنگی با شرکت‌های هواپیمایی حتما باید بلیت‌ها از طریق سیستمی فروخته شود و افرادی که به فرودگاه مراجعه می‌کنند در صورت نداشتن بلیت امکان ورود به ترمینال را نخواهند داشت .

  |

  بیش هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان طی این چندماه وزارت راه و شهرسازی هزینه کرد چرا که بحث زیر ساخت در حوزه حمل و نقل و ایمنی بسیار مهم و حائز اهمیت بود . برآورد شده بود در ایام اربعین حدود ۴ الی ۵ میلیون زائر به عتبات سفر کنند که در زمینه حمل و نقل این عدد ضرب در ۲ می شود و در رفت و برگشت ...

  |

  احداث ترمینال ۴۱۰ هزار متر مربعی با سرمایه‌ای در حدود دو و نیم میلیارد یورو در دستور کار قرار دارد و تعدادی از شرکت‌های داخلی و خارجی برای مشارکت در این برنامه اعلام آمادگی کرده‌اند . امیدواریم حداکثر تا ۴ ماه آینده مذاکره با شرکت‌ها به سرانجام برسد و عملیات اجرایی برنامه ...

  |

  ۱۲ شرکت داخلی و ۲ شرکت خارجی فلای‌بغداد و العراقیه در عملیات اعزام زوار اربعین مشارکت می‌کنند .

  |

  نظرات کاربران