در حال بارگذاری ...
 • پایان عملیات اربعین حسینی ۱۴۰۱ در شهر فرودگاهی امام‌ خمینی (ره)

  این توفیق بزرگ بار دیگر با تلاش های یکایک شما همکاران خوبم در مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نصیبمان شد و توانستیم در ترمینال سلام بعنوان پایانه اختصاصی پروازهای زیارتی میزبان ۱۹۰۲۲۳زائر در قالب ۱۵۲۸ پرواز در بازه ۱۲ تا ۳۰ شهریورماه باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی( ره) در پیامی پایان عملیات اعزام و پذیرش پروازها و زوار اربعین حسینی ۱۴۰۱ را اعلام کرد .

  در پیام سعید چلندری آمده است :

  "خدمتگزاری به زائران سید و سالار شهیدان که در گردهمایی عظیم اربعین حسینی جلوه ای کم نظیر از وحدت و عشق به آل الله را به نمایش می گذارند ، توفیق بزرگی است که باید برای آن حق تعالی را سپاس گفت.

  این توفیق بزرگ بار دیگر با تلاش های یکایک شما همکاران خوبم در مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نصیبمان شد و توانستیم در ترمینال سلام بعنوان پایانه اختصاصی پروازهای زیارتی میزبان ۱۹۰۲۲۳ زائر در قالب ۱۵۲۸ پرواز در بازه ۱۲ تا ۳۰ شهریورماه باشیم .

  لازم می دانم از زحمات کلیه همکارانم در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، وزارت راه و شهرسازی ، جناب آقای وزیر که شخصا ناظر بر ارائه خدمات از سوی متولیان امر بودند و همچنین مدیرکل حوزه وزارتی ، ریاست و بازرسان و نمایندگان ستاد اربعین وزارت راه که به‌ صورت‌ تمام وقت به این مجموعه در اعزام و پذیرش زوار و پروازها کمک نمودند ، سازمان بازرسی کل کشور ، ریاست سازمان هواپیمایی کشوری و کارشناسان مربوطه ، شرکت های هواپیمایی ، فرماندهی یگان حفاظت هواپیمایی و پرسنل بزرگوار ، فرماندهی پلیس فرودگاه های کشور و پرسنل عزیز ، پلیس گذرنامه ، مدیرکل محترم واجا در صنعت هوانوردی و نماینده و همکاران گرامی ایشان ، شرکت های ارائه دهنده خدمات زمینی ، گمرک جمهوری اسلامی ایران ، سازمان حج و زیارت ، کادر پزشکی و بهداشتی و مخصوصاً شبکه ها و سایت های خبری و رسانه ملی و برنامه رادیو اربعین و تمام ارگان های خدمات دهنده در فرودگاه که تمام توان خود را برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران عزیز در عملیات پروازهای اربعین ۱۴۰۱ به کار بستند صمیمانه قدردانی نمایم .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سعید چلندری مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در نشست خبری سفرهای اربعین که با حضور اصحاب رسانه در محل وزارت راه و شهرسازی ...

  |

  امسال ۲۰ موکب در محوطه پیرامونی و داخل ترمینال سلام برای خدمت رسانی به زوار سیدالشهدا (ع) توسط شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، ارگان های نظامی و انتظامی حاضر در فرودگاه و شرکت های هواپیمایی برپا شد و شب ها برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی نیز در این ترمینال اجرا گردید .

  |

  اجرای برنامه های مذهبی - فرهنگی در ترمینال سلام در ایام اربعین همچون مرثیه سرایی توسط مداحان اهل بیت و تعزیه خوانی توسط گروه های هنری در فواصل زمانی معین و متنوع در طول روز بخش دیگری از اقدامات صورت گرفته است که با استقبال گسترده مواجه شد .

  |

  با تلاش های مدیران و کارکنان شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، نهادهای نظامی و انتظامی حاضر در این فرودگاه و شرکت های هواپیمایی در پرپایی موکب های پذیرایی و خدمت رسانی به زائران و اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی ؛ ترمینال سلام حال و هوای اربعین به خود گرفته و این اقدام ، شایسته تشکر ...

  |

  از ۲۷ مرداد تا دیروز ۲۰۴ پرواز اربعین انجام شده است و تا پایان عملیات عتبات تا ۲۲۰ هزار زائر احتمالا از طریق ترمینال سلام به کربلا اعزام می‌شوند . مجوز پروازها ۲ بخش است ؛ قسمت نخست از سوی سازمان هواپیمایی صادر می‌شود ، اما روز و ساعت پرواز شرکت هواپیمایی از سوی واحد برنامه ...

  |

  نظرات کاربران