در حال بارگذاری ...
 • تشکیل انجمن خیرین راهساز استان آذربایجان غربی

  خیرین محترم راه ساز می‌توانند کمک شایانی برای رفع محرومیت و پیشبرد اهداف بلند راه سازی استان مخصوصا در مناطق محروم داشته باشند چرا که وجود راه امن و ایمن علی الخصوص در مناطق روستایی تاثیر زیادی در رشد اقتصادی و کشاورزی و اشتغال این مناطق خواهد داشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مشاور وزیر و مدیرعامل انجمن خیرین راهساز کشور از تشکیل انجمن خیرین راهساز استان آذربایجان غربی به همت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد .

  حسن میر شفیع در جلسه ای که با حضور خداداد مقبلی معاون ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز جمعی از خیرین راه ساز استان تشکیل شده بود ، از تشکیل انجمن خیرین راه ساز آذربایجان غربی به همت و ابتکار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد .

  وی با بیان حمایت وزارت راه و شهرسازی از خیرین راهساز و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی آنها گفت : مشارکت در ساخت و توسعه راه ها یکی از اقدامات مهم و ماندگار در توسعه و آبادانی میهن اسلامی مان و از باقیات الصالحات است .

  وی افزود : استان آذربایجان غربی ظرفیت های زیادی برای خیرین راه ساز جهت مشارکت در پروژه های راه سازی و راه های روستایی دارد و از این عزیزان دعوت می‌شود تا در احداث راه های روستایی جهت محرومیت زدایی در این حوزه حضور فعال داشته باشند .

  پیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی هم در این جسه اظهار داشت : انجمن خیرین راهساز استان آذربایجان غربی به منظور ایجاد بستر و تسهیل امکانات حمل و نقل در نقاط نیازمند، آسیب دیده و محروم توسط جمعی از خیرین استان پایه ریزی و تشکیل می‌شود  و آماده ارائه خدمات ، جذب و هدایت کمک های فکری ، مادی و معنوی خیرین مرتبط در این زمینه است .

  آرامون ادامه داد : خیرین محترم راه ساز می‌توانند کمک شایانی برای رفع محرومیت و پیشبرد اهداف بلند راه سازی استان مخصوصا در مناطق محروم داشته باشند چرا که وجود راه امن و ایمن علی الخصوص در مناطق روستایی تاثیر زیادی در رشد اقتصادی و کشاورزی و اشتغال این مناطق خواهد داشت .

  گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مسئولین فوق الذکر از جمعی از خیرین راهساز استان آذربایجان غربی با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد و مجمع خیرین راهساز استان آذربایجان غربی با مدیریت آقای ادیک مجنونیان تشکیل شد .
  مطالب مرتبط

  خیرین راهساز با مشارکت در ایمن سازی راه های مواصلاتی از قبیل حذف نقاط حادثه خیز باعث کاهش سوانحات و تلفات جاده ای ، حل مشکلات در شبکه های ارتباطی و افزایش ظرفیت ترافیکی و دسترسی های ایمن خواهند شد .

  |

  هنوز تعدادی از زائران با توجه به لغو روادید در نجف هستند و هنوز از مرز مهران به کشور بازنگشتند . بنابراین با دستور رئیس سازمان راهداری تعدادی ناوگان را در مرزها مستقر کرده ایم تا زائران در هنگام بازگشت با مشکل روبه رو نشوند .

  |

  با تعامل و همکاری تمامی مسئولان خصوصا دستگاه های خدمات رسان تلاش خود را بکار گرفته اند تا با رفع و به حداقل رساندن این مشکلات بتوانیم سالانه حدود ۵۰ کیلومتر بزرگراه را افتتاح و به طول بزرگراه های استان اردبیل اضافه کنیم .

  |

  تمامی هزینه مورد نیاز این پروژه از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تامین شده است .

  |

  پایانه برکت در مجاورت مرز مهران همچنان جزء پر تردد ترین پایانه‌های مرزی کشور است و ازدحام جمعیت در پایانه مرزی شلمچه و چذابه نسبت به سایر مرزها کمتر است .

  |

  نظرات کاربران