در حال بارگذاری ...
 • راه‌اندازی ۴ رام قطار مسافری فوق‌العاده در مسیر تهران - مشهد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، به مناسبت ایام سوگواری هفته آتی ، چهار رام قطار مسافری به طور فوق العاده در مسیر تهران - مشهد راه‌اندازی خواهد شد . متقاضیان می‌توانند در ساعت ۱۶ روز جاری نسبت به خرید بلیط این قطارها اقدام کنند .

  به مناسبت ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) در هفته آتی ، چهار رام قطار مسافری به طور فوق العاده از مورخ ۳۱ شهریور تا ۸ مهر در مسیر تهران - مشهد راه اندازی خواهد شد .

  متقاضیان می‌توانند در ساعت ۱۶:۰۰ روز جاری نسبت به خرید بلیط این قطارها اقدام نمایند .
  مطالب مرتبط

  راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ، بر خود لازم می‌داند تا در تمامی بخش‌ها حجاب اسلامی و عفت عمومی به طور کامل رعایت و پیاده‌سازی شود و در این باب همواره آمر به معروف و ناهی منکر می‌باشد .

  |

  در پی این برخورد ۵ واگن از خط خارج شده و طبق اعلام اورژانس متاسفانه ۱۰ نفر فوت شدند و ۱۲ نفر هم مصدوم شده‌اند .

  |

  هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صورت شبانه روزی با سامانه اطلاع رسانی راه آهن به شماره ۰۲۱۵۱۴۹ تماس بگیرند یا به پایگاه اینترنتی www.rai.ir مراجعه کنند .

  |

  هم اکنون کریدور شرقی کریدور شمال به جنوب ، از سرخس تا بندرعباس کاملا فعال است و در مسیر کریدور میانی و غربی کریدور شمال به جنوب نیز در حال برطرف کردن قسمت‌هایی از نواقص آن هستیم . هم اکنون مسیر شرقی کریدور شمال به جنوب کاملا فعال است و با ظرفیت کامل در خدمت ترانزیت کشور است و هم ...

  |

  برنامه ریزی راه اندازی این قطار از دی ماه سال گذشته و با پیگیری ها و هماهنگی‌های لازم طی سفرهای مقامات راه‌آهن دو کشور به ایران و روسیه و برگزاری جلسات مختلف حضوری و مجازی فیمابین مدیر عامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و مدیر عامل و قائم مقام راه‌آهن روسیه آغاز شده است .

  |

  نظرات کاربران