در حال بارگذاری ...
 • راه‌اندازی ۴ رام قطار مسافری فوق‌العاده در مسیر تهران - مشهد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، به مناسبت ایام سوگواری هفته آتی ، چهار رام قطار مسافری به طور فوق العاده در مسیر تهران - مشهد راه‌اندازی خواهد شد . متقاضیان می‌توانند در ساعت ۱۶ روز جاری نسبت به خرید بلیط این قطارها اقدام کنند .

  به مناسبت ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) در هفته آتی ، چهار رام قطار مسافری به طور فوق العاده از مورخ ۳۱ شهریور تا ۸ مهر در مسیر تهران - مشهد راه اندازی خواهد شد .

  متقاضیان می‌توانند در ساعت ۱۶:۰۰ روز جاری نسبت به خرید بلیط این قطارها اقدام نمایند .
  مطالب مرتبط

  در روزهای پایانی ماه صفر اقدامات ویژه در زمینه مدیریت ترافیک قطارهای مشهد مقدس انجام شده تا علی‌رغم افزایش تعداد قطارها ، قطارها با کمترین تاخیر و با بهترین وضعیت آماده به کاری مسافرین را جابه‌جا نمایند .

  |

  راه آهن جمهوری اسلامی ایران در راستای رفاه حال زائران آقا ابا عبدالله تعدادی ریل باس در مسیر خرمشهر به شلمچه قرار داده تا به صورت شبانه روزی زوار محترم به صورت رایگان به شلمچه عزیمت کنند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سید میعاد صالحی در ایستگاه راه‌آهن تهران درباره قطارهای اربعین اظهار داشت : از هفته آخر مرداد ماه قطار ایران - کربلا از ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرعامل شرکت راه آهن در جمع مردم و سران طوایف خاش گفت : قطار خاش به زاهدان هر روز ساعت ۶ صبح از مبدا خاش به سمت زاهدان حرکت ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ صالحی از راه‌اندازی قطار مسافری خاش- زاهدان و بالعکس به صورت روزانه از صبح روز سه‌شنبه ۲۳ خرداد ماه خبر داد .

  |

  نظرات کاربران