در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات آسفالت قطعه یک مسیر هشجین به سه راهی سرچم - اردبیل

  طول این قطعه هفت کیلومتر است که در میانه مسیر یک کیلومتر هم پیش از این آسفالت شده بنابراین طول مسیر آسفالت شده هشت کیلومتر خواهد بود و ۵ کیلومتر باقی مانده کل مسیر هم در قالب قطعه دو آماده برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات آسفالت‌ریزی قطعه یک مسیر هشجین به سه راهی اردبیل - سرچم خبر داد .

  کلیم الله وثوقی در بازدید از عملیات آسفالت این محور با بیان اینکه این قطعه تا پایان فصل کاری امسال تحویل خواهد شد گفت : عملیات قیرپاشی طی روزهای اخیر در مسیر هفت کیلومتری از شهر هشجین تا روستای اردبیل  اجرا شده بود و از امروز عملیات آسفالت این مسیر آغاز شد .

  وی در خصوص مشخصات فنی این پروژه اظهار کرد : طول این مسیر هفت کیلومتر ، عرض جاده ۱۱ متر و عرض آسفالت آن ۹ متر خواهد بود .

  وثوقی اجرای این پروژه را توسط دو پیمانکار یادآور شد و خاطرنشان کرد : هزینه کرد بخش عملیات خاکی ، اجرای ابنیه فنی و زیرسازی پروژه حدود ۳۵۰ میلیارد ریال و هزینه کرد بخش آسفالت آن نیز ۲۷۰ میلیارد ریال است که مجموع آن ۶۲۰ میلیارد ریال است .

  وی با اشاره به اینکه قطعه یک این پروژه تا آخر فصل کاری امسال تحویل خواهد شد اضافه کرد : با تعدیل نرخ به روز شده هزینه کرد این پروژه نزدیک به یکهزار میلیارد ریال خواهد بود .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل یادآور شد : طول این قطعه هفت کیلومتر است که در میانه مسیر یک کیلومتر هم پیش از این آسفالت شده بنابراین طول مسیر آسفالت شده هشت کیلومتر خواهد بود و ۵ کیلومتر باقی مانده کل مسیر هم در قالب قطعه دو آماده برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار است .

  گفتنی است هشجین مرکز بخش خورش‌رستم شهرستان خلخال جنوبی ترین بخش استان اردبیل است . این بخش شامل دو دهستانِ خورش رستم جنوبی به مرکزیت «برندق» و دهستان خورش رستم شمالی به مرکزیت «هشتجین» و متشکل از ۵۲ فقره آبادی است که تعداد ۴۹ پارچه از این آبادی‌ها دارای سکنه بوده و ۳ پارچه آبادی دیگر فاقدسکنه هستند.رودخانه قزل اوزن در حد فاصل این بخش استان اردبیل با استان های آذربایجان شرقی و زنجان  واقع شده است .
  مطالب مرتبط

  این تسهیلات از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و پیرو ابلاغ سازمانی تا پایان شهریورماه سال جاری برای بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی استان با عاملیت بانک ملی پرداخت شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : ایجاد میدان در راه های برون شهری با ضوابط ایمنی مغایرت دارد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین الملل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تردد افزون بر یک میلیون و ۶۰۰ ...

  |

  با جدیت تمام پروژه های راه های روستایی که روند ساخت و احداث آنها بیش از ۱۸ سال متوقف شده بود را آغاز و در حال حاضر بیش از ۷۰ کیلومتر راه روستایی با اعتبار بیش از ۳۱۵ میلیارد تومان ساخته و زیر بار ترافیکی قرار گرفته که ماحصل آن برخورداری ۸۴۲۰ خانوار از راه روستایی مناسب درحوزه ۷ ...

  |

  راهداران علاوه بر شستشوی ۱۵۰۰ عدد تابلو به تعمیر و تعویض ۱۵۰ شاخه گارد ریل اقدام کردند .

  |

  نظرات کاربران