در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات آسفالت قطعه یک مسیر هشجین به سه راهی سرچم - اردبیل

  طول این قطعه هفت کیلومتر است که در میانه مسیر یک کیلومتر هم پیش از این آسفالت شده بنابراین طول مسیر آسفالت شده هشت کیلومتر خواهد بود و ۵ کیلومتر باقی مانده کل مسیر هم در قالب قطعه دو آماده برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات آسفالت‌ریزی قطعه یک مسیر هشجین به سه راهی اردبیل - سرچم خبر داد .

  کلیم الله وثوقی در بازدید از عملیات آسفالت این محور با بیان اینکه این قطعه تا پایان فصل کاری امسال تحویل خواهد شد گفت : عملیات قیرپاشی طی روزهای اخیر در مسیر هفت کیلومتری از شهر هشجین تا روستای اردبیل  اجرا شده بود و از امروز عملیات آسفالت این مسیر آغاز شد .

  وی در خصوص مشخصات فنی این پروژه اظهار کرد : طول این مسیر هفت کیلومتر ، عرض جاده ۱۱ متر و عرض آسفالت آن ۹ متر خواهد بود .

  وثوقی اجرای این پروژه را توسط دو پیمانکار یادآور شد و خاطرنشان کرد : هزینه کرد بخش عملیات خاکی ، اجرای ابنیه فنی و زیرسازی پروژه حدود ۳۵۰ میلیارد ریال و هزینه کرد بخش آسفالت آن نیز ۲۷۰ میلیارد ریال است که مجموع آن ۶۲۰ میلیارد ریال است .

  وی با اشاره به اینکه قطعه یک این پروژه تا آخر فصل کاری امسال تحویل خواهد شد اضافه کرد : با تعدیل نرخ به روز شده هزینه کرد این پروژه نزدیک به یکهزار میلیارد ریال خواهد بود .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل یادآور شد : طول این قطعه هفت کیلومتر است که در میانه مسیر یک کیلومتر هم پیش از این آسفالت شده بنابراین طول مسیر آسفالت شده هشت کیلومتر خواهد بود و ۵ کیلومتر باقی مانده کل مسیر هم در قالب قطعه دو آماده برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار است .

  گفتنی است هشجین مرکز بخش خورش‌رستم شهرستان خلخال جنوبی ترین بخش استان اردبیل است . این بخش شامل دو دهستانِ خورش رستم جنوبی به مرکزیت «برندق» و دهستان خورش رستم شمالی به مرکزیت «هشتجین» و متشکل از ۵۲ فقره آبادی است که تعداد ۴۹ پارچه از این آبادی‌ها دارای سکنه بوده و ۳ پارچه آبادی دیگر فاقدسکنه هستند.رودخانه قزل اوزن در حد فاصل این بخش استان اردبیل با استان های آذربایجان شرقی و زنجان  واقع شده است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجن گفت : طی ۸ ماه گذشته ۲۳ میلیون و ۲۹۸ هزار و ۶۱۷ خودرو در سطح جاده‌های این ...

  |

  اقدام به حمل بار بیش از ظرفیت مجاز از سوی برخی رانندگان حامل کالا ، علاوه بر تخریب رویه آسفالت موجب کاهش عکس العمل راننده در کنترل وسیله نقلیه شده و زمینه را برای وقوع تصادفات جاده‌ای فراهم می کند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان آشتیان از تعریض ، مرمت و بازسازی ، اصلاح رادیه و برید و اجرای دریواسیون ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیرانشهر از اتمام و بهره‌برداری از پروژه بهسازی و آسفالت محور روستایی ...

  |

  بیشترین میزان تردد این مدت در محور ایلام - چوار با یک میلیون و ۹۴۶ هزار و ۱۸۷ ، محور ایوان - اسلام آباد یک میلیون و ۴۶۳ هزار و ۶۸۶ و مسیر ایلام - سرابله با یک میلیون و ۴۵۱ هزار و ۸۶۲ تردد بوده است .

  |

  نظرات کاربران