در حال بارگذاری ...
 • بازگشت بیش از ۷۰۰۰ زائر اربعین حسینی به استان گیلان

  از ابتدای شهریور تاکنون ۸ هزار و ۲۱۳ زائر استان با انجام ۶۵۳ سفر عازم مهران و خسروی شدند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان ضمن اعلام بازگشت بیش از ۷۰۰۰ زائر اربعین به استان اظهار داشت : روزانه ۵۰ اتوبوس برای بازگشت زوار استان به مرز عراق اعزام می شوند .

  غلامعلی نیک فهم گفت : بیش از ۷۰۰۰ زوار گیلانی با ۳۰۰ سفر ناوگان حمل و نقل عمومی وارد استان شدند .

  وی با اشاره به این که بیش از ۳۰درصد جابه جایی زوار استان توسط ناوگان حمل و نقل عمومی انجام گرفته ، افزود : روزانه ۵۰ دستگاه اتوبوس به مرزهای مهران و خسروی اعزام می شوند .

  سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان از زائران خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف با ۱۴۱ تماس و یا به همکاران این اداره کل در پایانه های مسافری استان مراجعه و ثبت شکایت کنند .

  لازم به ذکر است از ابتدای شهریور تاکنون ۸ هزار و ۲۱۳ زائر استان با انجام ۶۵۳ سفر عازم مهران و خسروی شدند .
  مطالب مرتبط

  این تسهیلات از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و پیرو ابلاغ سازمانی تا پایان شهریورماه سال جاری برای بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی استان با عاملیت بانک ملی پرداخت شده است .

  |

  مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود را از پایانه‌های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل و نقل مسافر و شرکت های مسافربری و تاخیر در مبدا و حین سفر بین شهری را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد و در صورت لزوم در کمیسیون‌های مربوط به ...

  |

  جهت راهنمایی زائرین و هدایت آنها به سمت سکوهای گلستان و تهیه بلیط و کنترل نرخ کرایه و مسایل فنی ، رئیس و کارشناس اداره مسافر اداره کل نیز در این ایام در پایانه مسافری مشهد مستقر هستند .

  |

  یپ های نظارتی این اداره کل به منظور تسهیل در امر تردد و جابجایی زائرین و نظارت بر عملکرد ناوگان حمل و نقل عمومی اتوبوسی در مرز مهران حضور دارند . علاوه بر این طبق مذاکرات صورت گرفته در صورت نیاز به ویژه در زمان اوج بازگشت زائران ، از ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی سایر استانها ...

  |

  کنترل و نظارت بر فروش و توزیع بلیط ، رسیدگی به شکایات زائران ، نظارت بر چگونگی ارائه خدمات به زائران توسط اتوبوس‌ها ، نظارت فنی بر ناوگان حمل و نقل عمومی با هدف ارتقای ایمنی و برنامه‌ریزی برای بازگشت زائران از مهم‌ترین وظایف اکیپ‌های حمل و نقل راهداری استان سمنان است .

  |

  نظرات کاربران