در حال بارگذاری ...
 • هوشمندسازی فرآیند مدیریت مصرف برق در بندر امام خمینی(ره)

  فرآیند هوشمندسازی که از شش سال قبل در این مجتمع بندری آغاز شده و در برهه‌ای به دلیل تحریم و مشکلات شرکت‌های تأمین کننده با وقفه مواجه شده بود که اکنون با تکیه بر دانش و تخصص شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و بدون بهره‌گیری از نرم‌افزار‌های ساخت خارج در حال استفاده است‌ .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، به دنبال تأمین و نصب کنتورهای هوشمند برق و راه‌اندازی نرم‌افزار قرائت از راه دور برای مشترکین برق مجتمع بندری امام خمینی(ره) ، فرآیند مدیریت مصرف برق در این مجتمع بندری هوشمندسازی شد .

  بنا به ضرورت مدیریت بهینه مصرف انرژی و همچنین لزوم ارتقاء رضایتمندی مشتریان ، در راستای هوشمندسازی فرآیند مدیریت مصرف مشترکین برق ، اطلاعات کنتورهای مربوطه از راه دور قرائت و در سامانه مربوطه ذخیره می‌شود .

  خدماتی از قبیل تعریف مشترک ، درخواست انشعاب جدید ، تعویض کنتور ، بازدید وضعیت تجهیزات و صدور صورت‌حساب ، ازجمله مزیت‌های هوشمندسازی برق است که موجب ارتقاء رضایتمندی مشتریان مجتمع بندری خواهد شد .

  گفتنی است فرآیند هوشمندسازی که از شش سال قبل در این مجتمع بندری آغاز شده و در برهه‌ای به دلیل تحریم و مشکلات شرکت‌های تأمین کننده با وقفه مواجه شده بود که اکنون با تکیه بر دانش و تخصص شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و بدون بهره‌گیری از نرم‌افزار‌های ساخت خارج در حال استفاده است‌ .

   
  مطالب مرتبط

  با توجه به اهمیت کالای استراتژیک گندم در زنجیره غذایی کشور ، میزان تخلیه این کالا در بندر از رشد ۹۸ درصدی برخوردار بوده است . همچنین تمهیدات صورت گرفته جهت ارتقاء بهره‌وری موجب افزایش توان عملیاتی ، تجهیزاتی ، نیروی انسانی و امکان ارایه خدمات بهینه به شناورهای متردد با وجود ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بیش از ۴ هزار ساعت خدمات دریایی ایمن در قالب ۱۵۰۰ مورد عملیات به همت بخش دریایی مجتمع بندری امام خمینی(ره) به کشتی‌های ...

  |

  این پروژه ها موجب ارتقا جایگاه مجتمع بندری امام خمینی(ره) به عنوان کانون تخلیه و بارگیری غلات و نقش آن در محور ترانزیت شمال‌‌ - جنوب انتقال غلات از کشورهای حوزه قفقاز و CIS به شمال و شرق آفریقا می‌شود .

  |

  افزایش سرعت تخلیه از کشتی و سبک‌سازی آن متناسب با کمترین آبخور اسکله ، موجب کاهش خطر احتمالی حین پهلوگیری و توقف در اسکله خواهد شد .

  |

  مجتمع بندری امام خمینی (ره) با دارا بودن ۳۴ فروند شناور خدماتی در ۴ ماه نخست سال جاری به بیش از ۵۳۱ فروند کشتی متردد انواع خدمات دریایی مشتمل بر پهلودهی ، جداسازی ، راهنمایی و آب‌رسانی ارائه کرده است .

  |

  نظرات کاربران