در حال بارگذاری ...
 • ترانزیت بیش از ۵۹۱ هزار تن کالا از پایانه مرزی پرویزخان طی ۴ ماهه سال جاری

  طی ۴ ماهه سالجاری ۱ هزار و ۵۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل کالا از پایانه مرزی پرویزخان خارج شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹۰ درصد افزایش داشته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : پایانه مرزی پرویزخان طی ۴ ماهه سالجاری ۵۹۱ هزار و ۹۹۲ تن کالا ترانزیت ورودی و خروجی داشته است .

  فریبرز کرمی گفت : پایانه مرزی پرویزخان در شهرستان مرزی قصرشیرین ، بزرگترین شاهراه اقتصادی ایران به عراق است که بیشترین حجم صادرات کالاهای غیرنفتی کشورمان از این گذرگاه بین‌المللی صادر می‌شود و می‌توان گفت تنها مرزی است که خواب ندارد و تمام ایام سال بصورت شبانه روزی فعال است .

  وی گفت : طی ۴ ماهه سالجاری ۱ هزار و ۵۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل کالا از پایانه مرزی پرویزخان خارج شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹۰ درصد افزایش داشته است .

  کرمی درباره ترانزیت کالای خروجی گفت : ۱۹ هزار و ۴۳۰ تن کالا از پایانه مرزی پرویزخان خارج شده است که در سال با گذشته ۵ هزار و ۳۶۴ تن کالا ۲۶۲ درصد رشد داشته است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه درباره واردات کالا گفت : ۵۷۲ هزار و ۵۶۲ تن ترانزیت ورودی به پایانه مرزی پرویزخان بوده است که در مقایسه با سال گذشته با واردات ۲۳۵ هزار و ۴۰۲ تن افزایش ۱۴۳ درصدی پیدا کرده است .

  وی عنوان کرد : پایانه مرزی پرویزخان بیش از ۲۰ هزار ناوگان ترانزیت ورودی داشته است که سال ماقبل ۸ هزار و ۷۲۰ دستگاه بوده و افزایش ۱۳۴ درصدی داشته است . استان کرمانشاه با داشتن ۳۷۱ کیلومتر مرز دارای ۵ پایانه مرزی فعال با عراق است که پایانه مرزی پرویزخان در این استان کرمانشاه بزرگترین دروازه تجاری کشورمان برای صادرات کالاهای ایرانی به عراق محسوب می شود .
  مطالب مرتبط

  پایانه مرزی پرویزخان با توجه به فعالیت شبانه روزی یکی از مهم ترین مرزهای تجاری جمهوری اسلامی ایران است . پایانه مرزی خسروی همچون پایانه مرزی پرویزخان در استان کرمانشاه و طی ۲ ماهه سال ۱۴۰۱ تعداد ۷ هزار و ۸۴۸ دستگاه ناوگان حمل و نقل جاده‌ای جهت انجام مراودات مرزی وارد این ...

  |

  خسروی مسیر اصلی و قدیمی تردد زائران به اربعین حسینی است که باید تمام تلاش خود را در راستای خدمات رسانی شایسته به زوار اربعین به کار گیریم .

  |

  تعداد ناوگان بارگیری شده طی دو ماهه سالجاری از پایانه مرزی پرویزخان به سمت اقصی نقاط کشور ۶ هزار و ۴۲۸ عدد است که این تعداد ناوگان ۱۶۹ هزار و ۶۵۷ تن کالا را ترانزیت کرده است و افزایش ۱ هزار و ۷۶۶ درصدی داشته دارد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : سال گذشته بیش از ۱۷ میلیون تن کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) جابجا شد که ...

  |

  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با جدیت کامل پیگیر این پروژه های مصوب بوده بطوریکه برخی از این پروژه ها مانند بهسازی و آسفالت راه های روستایی و لکه گیری و روکش آسفالت در حال انجام و برخی دیگر از پروژه ها در حال پیمان سپاری و درخواست تامین اعتبار هستند که ...

  |

  نظرات کاربران