در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی قراخیل شهرستان قائمشهر

  عملیات زیرسازی و روکش آسفالت راه روستایی ریکنده و کرچنگ به طول یک کیلومتر در این شهرستان بزودی اجرایی می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قائمشهر از عملیات بهسازی و روکش آسفالت راه های روستایی قراخیل این قائمشهر به طول ۱ و نیم کیلومتر با اعتبار بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال خبر داد .

  مصطفی امیری اظهار داشت : راه روستایی به عنوان قسمتی از توسعه روستایی ، یکی از فعالیت‌ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای را تشکیل می‌دهد که شامل حفظ و نگهداری راه‌های روستایی اعم از ترمیم و لکه‌گیری آسفالت ، خط‌کشی راه‌های آسفالته ، نصب علائم ، شانه سازی و پاکسازی حریم راه‌های روستایی و ... است .

  وی ادامه داد : عملیات زیرسازی و روکش آسفالت راه روستایی ریکنده و کرچنگ به طول یک کیلومتر در این شهرستان بزودی اجرایی می شود .

  امیری در ادامه به اقدامات ایمن سازی این اداره در سطح محورهای تحت پوشش خود اشاره و تصریح نمود : اقدامات ایمن سازی از قیبل تامین روشنایی و رفع خاموشی ، پاکسازی و زیباسازی حریم راه ها ، شانه سازی ، رنگ آمیزی پایه های تابلو و نرده های پل ، آشکار سازی نقاط پر تصادف ، نصب انواع علائم اخطاری قوس ، مسیرنما و خطر نما ، تعمیر و بازسازی و نصب گاردریل ، ساماندهی و افزایش اثر بخشی علایم در طول محورها تنها بخشی از اقدامات ایمن سازی این اداره  است .

   
  مطالب مرتبط

  با بهره‌برداری از عملیات روکش آسفالت در محورهای روستایی بیش از ۵۰ روستا از مزایای این پروژه های راه بهره‌مند می‌شوند .

  |

  طی سال گذشته در ۲۵ کیلومتر از محورهای فرعی استان عملیات لکه گیری و روکش آسفالت صورت پذیرفته و در سال جدید برای ۳۰ کیلومتر دیگر از راه‌های فرعی برنامه‌ریزی انجام شده است .

  |

  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با جدیت کامل پیگیر این پروژه های مصوب بوده بطوریکه برخی از این پروژه ها مانند بهسازی و آسفالت راه های روستایی و لکه گیری و روکش آسفالت در حال انجام و برخی دیگر از پروژه ها در حال پیمان سپاری و درخواست تامین اعتبار هستند که ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بابل از عملیات بهسازی و روکش آسفالت در محورهای روستایی حوزه استحفاظی این ...

  |

  در راه هایی که نیاز به لکه گیری بوده بیش از ۵۰ تن آسفالت استفاده شده است . نزدیک به ۳۰ کیلومتر از راه های این شهرستان امسال خط کشی شده است .

  |

  نظرات کاربران