در حال بارگذاری ...
 • اتمام عملیات زیرسازی و اجرای ابنیه فنی راه روستایی هماگ بالا - توتنگ

  این منطقه به دلیل موقعیت خاص آب و هوایی و پوشش گیاهی که دارد سالانه مورد بازدید گردشگران و کوهنوردان بسیاری می باشد که با بهره برداری از این پروژه رفت و آمد گردشگران تسهیل خواهد یافت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نظارت بر ساخت راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان از زیرسازی و اجرای ابنیه فنی محور هماگ بالا به توتنگ از توابع دهستان سیاهو بخش مرکزی شهرستان بندرعباس خبر داد .

  میثم نوبانی اظهار کرد : در حال حاضر خاکبرداری ، بستر سازی ، زیرسازی و احداث ابنیه فنی راه روستایی هماگ بالا به تو تنگ و جذر آباد از توابع دهستان سیاهو به طول ۶/۵ کیلومتر با اعتبار بالغ بر ۱۱۵ میلیارد ریال انجام شده است . با تکمیل عملیات و آسفالت و بهره‌برداری از این پروژه بیش از ۳۰۰ خانوار روستایی از راه آسفالته مناسب برخوردار خواهند شد .

  وی افزود : مناقصه اجرای آسفالت پروژه در حال انجام و ان شاءالله با تعیین پیمانکار تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .

  نوبانی در ادامه افزود : این منطقه به دلیل موقعیت خاص آب و هوایی و پوشش گیاهی که دارد سالانه مورد بازدید گردشگران و کوهنوردان بسیاری می باشد که با بهره برداری از این پروژه رفت و آمد گردشگران تسهیل خواهد یافت .

  گفتنی است : از محصولات کشاورزی منطقه سیاهو می توان از نارنگی نام برد که با بهره برداری از این پروژه روند ارائه این محصول در بازار تسهیل خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  خوشبختانه این سازمان همگام با خیرین راهساز کشور در سال گذشته توانست ۹۰ تا ۹۵ درصد تعهدات خود را در رابطه با تامین قیر و اجرای روکش آسفالت راه های فرعی و روستایی کشور به انجام برساند .

  |

  شهرستان گنبدکاووس در شرق استان دارای ۷۶ روستاست که این روستا با جمعیت ۹۲ نفر و ۲۲ خانوار از معدود روستاهای آن بوده که از راه مناسب بی بهره بوده است .

  |

  تجربه نشان داده است هر قدر مسئولان بیشتر پای کار باشند ، خیرین همپای آنان و حتی جلوتر از آنان مشارکت خواهند کرد‌‌ و نتیجه کار مطلوب و موجب افزایش رضایت مردم خواهد شد .

  |

  به منظور حفظ سکونت روستائیان در روستاها و کمک به رونق اقتصادی این استان در تلاش هستیم با در اولویت قرار دادن توزیع و تخصیص اعتبارات ، به پروژه ها به بهبود راه های روستایی و فرعی این استان کمک نمایم .

  |

  این پروژه با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از ابتدای شهریورماه سال جاری آغاز شده است و تا نیمه اول سال ۱۴۰۳ به پایان می‌رسد .

  |

  نظرات کاربران