در حال بارگذاری ...
 • اتمام عملیات زیرسازی و اجرای ابنیه فنی راه روستایی هماگ بالا - توتنگ

  این منطقه به دلیل موقعیت خاص آب و هوایی و پوشش گیاهی که دارد سالانه مورد بازدید گردشگران و کوهنوردان بسیاری می باشد که با بهره برداری از این پروژه رفت و آمد گردشگران تسهیل خواهد یافت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نظارت بر ساخت راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان از زیرسازی و اجرای ابنیه فنی محور هماگ بالا به توتنگ از توابع دهستان سیاهو بخش مرکزی شهرستان بندرعباس خبر داد .

  میثم نوبانی اظهار کرد : در حال حاضر خاکبرداری ، بستر سازی ، زیرسازی و احداث ابنیه فنی راه روستایی هماگ بالا به تو تنگ و جذر آباد از توابع دهستان سیاهو به طول ۶/۵ کیلومتر با اعتبار بالغ بر ۱۱۵ میلیارد ریال انجام شده است . با تکمیل عملیات و آسفالت و بهره‌برداری از این پروژه بیش از ۳۰۰ خانوار روستایی از راه آسفالته مناسب برخوردار خواهند شد .

  وی افزود : مناقصه اجرای آسفالت پروژه در حال انجام و ان شاءالله با تعیین پیمانکار تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .

  نوبانی در ادامه افزود : این منطقه به دلیل موقعیت خاص آب و هوایی و پوشش گیاهی که دارد سالانه مورد بازدید گردشگران و کوهنوردان بسیاری می باشد که با بهره برداری از این پروژه رفت و آمد گردشگران تسهیل خواهد یافت .

  گفتنی است : از محصولات کشاورزی منطقه سیاهو می توان از نارنگی نام برد که با بهره برداری از این پروژه روند ارائه این محصول در بازار تسهیل خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  خیرین راهساز با مشارکت در ایمن سازی راه های مواصلاتی از قبیل حذف نقاط حادثه خیز باعث کاهش سوانحات و تلفات جاده ای ، حل مشکلات در شبکه های ارتباطی و افزایش ظرفیت ترافیکی و دسترسی های ایمن خواهند شد .

  |

  بارندگی های اخیر در کشور خسارت جدی به زیرساخت‌ها و راه‌های اصلی و فرعی کشور وارد کرد که با توجه به کمبود مشکلات اعتباری باید از ظرفیت و توانمندی و امکانات موجود نهایت استفاده به‌عمل آید و در این زمینه همکاری و مشارکت مردم ، مسئولان و خیرین برای رفع مشکلات ، بهترین راهکار در ...

  |

  برای اجرای این عملیات اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال از محل سفر ریاست محترم جمهور و منابع ملی ابلاغ شده و بناست در صورت مساعد بودن شرایط جوی و تامین بموقع اعتبار آن تا دهه فجر سال جاری به پایان برسد .

  |

  ارتقا راه حاج عوض به عربلو در پارس آباد ، راه روستایی کورائیم به خلفلو ، راه روستایی کوثر به میکائیل آباد ، راه گردشگری سرعین به سردابه ، سه راهی ثمرین به گندشمین در اردبیل و راه گردشگری قینرجه به موئیل در مشگین شهر جزوه پروژه‌های مهم در دست اجرا در حوزه راه‌های روستایی استان ...

  |

  اجرای سریع و آسان ، کاهش عوارض زیست محیطی ، قابلیت ترمیم مجدد و مقرون به صرفه بودن با توجه به افزایش قیمت قیر از جمله مزایای استفاده از روش چیپ سیل برای بهسازی و روکش آسفالت جاده‌هاست .

  |

  نظرات کاربران