در حال بارگذاری ...
 • تردد بالغ بر ۳۲۰ هزار مسافر از پایانه مرزی بازرگان از ابتدای سال جاری تاکنون

  با توجه به آمار تا پایان تیر ماه امسال ۲۲۸۹ دستگاه اتوبوس از پایانه مرزی بازرگان تردد داشتند که شامل ۱۱۴۲ اتوبوس ورودی و ۱۱۴۷ اتوبوس خروجی بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر پایانه مرزی بازرگان از تردد بالغ بر ۳۲۰ هزار مسافر از پایانه مرزی بازرگان طی چهار ماهه اول سال جاری خبر داد .

  اکبری پور گفت : از آغاز سال جاری با توجه به بهبود نسبی شرایط کرونا و کاهش محدودیت های مربوط به این بیماری شاهد افزایش تردد مسافرین از طریق این پایانه مرزی بوده ایم بطوریکه در چهارماهه نخست امسال بالغ بر ۳۲۰ مسافر از پایانه مرزی بازرگان تردد کردند که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد نزدیک به دو و نیم برابری تردد تعداد مسافران را نشان می دهد .

  وی اظهار داشت : با توجه به آمار تا پایان تیر ماه امسال ۲۲۸۹ دستگاه اتوبوس از پایانه مرزی بازرگان تردد داشتند که شامل ۱۱۴۲ اتوبوس ورودی و ۱۱۴۷ اتوبوس خروجی بوده است .

  این مقام مسئول ادامه داد : در این مدت همچنین نزدیک به ۷۶ هزار کامیون شامل ۵۰۶۴۷ کامیون ورودی و ۲۵۳۵۱ کامیون خروجی از طریق این پایانه مرزی تردد کردند .
  مطالب مرتبط

  بر اساس آمار تا پایان تیر ماه سال جاری ، در مجموع ۴۳۵۸ ناوگان مسافری از پایانه مرزی تمرچین ، ۲۲۸۹ ناوگان مسافری از پایانه مرزی بازرگان و نیز ۳۴۰ ناوگان مسافری از پایانه مرزی سرو تردد کردند .

  |

  اجرای عملیات لایه آسفالتی به طول ۴ کیلومتر در راه روستایی چراغ آباد ، عملیات روکش آسفالت راه روستای پشته ریزه در بخش سرفیروز آباد به طول ۱.۵ کیلومتر و عملیات پریمکت در محور زندهر - میلکه باقر بخش کوزران به پایان رسیده آست .

  |

  از آغاز طرح نوروزی تا پایان ۱۴ فروردین ماه سال جاری میزان تردد ورودی و خروجی از استان یک میلیون و ۵۵۰ هزار وسیله نقلیه بوده که این مقدار حاکی از افزایش ۲۱ درصدی نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته است . در مدت زمان یاد شده ۱۶۹۰ دستگاه ناوگان عمومی نسبت به جابجایی مسافرین برون مرزی ...

  |

  نظرات کاربران