در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۱۸ کیلومتر بهسازی و ایجاد باند سبقت در محور ایذه - دهدز

  علاوه بر این ، روکش آسفالت به طول ۶ کیلومتر در محور ایذه - دهدز نیز در حال اجرا است . این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیارد ریال اجرایی می شوند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ایذه از اجرای ۱۸ کیلومتر بهسازی و ایجاد باند سبقت در محور ایذه - دزپارت خبر داد .

  محمود هیبتی اظهار کرد : تعریض جاده ها در حیطه وظایف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نیست اما با توجه به میزان تردد قابل توجه خودرو در محور ایذه - دهدز و در راستای مسئولیت های اجتماعی ، ایجاد باند سبقت و بهسازی مسیر به طول ۱۸ کیلومتر در این محور با پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد درحال اجرا است .

  وی با بیان اینکه اجرای این پروژه برای تسهیل در تردد خودروهای سواری در حال اجرا می باشد ، افزود : علاوه بر این ، روکش آسفالت به طول ۶ کیلومتر در محور ایذه - دهدز نیز در حال اجرا است . این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیارد ریال اجرایی می شوند .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از آغاز عملیات اجرایی بهسازی و لکه گیری هندسی ...

  |

  در طول اجرای عملیات روکش آسفالت محور مذکور به طور متوسط ۱۴ دستگاه ماشین‌آلات از قبیل یک دستگاه فینیشر ، ۳ دستگاه غلطک و ۱۰ دستگاه کامیون جهت تهیه و حمل مصالح و آسفالت بکارگیری شده است .

  |

  افتتاح مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی دشت آروند با سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد تومان و تسهیلات بانکی ۲.۵ میلیارد تومانی به بهره‌برداری رسید .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خدابنده از مورد بهره برداری قرار گرفتن محورهای روستایی ینگجه ، بولاماجی و دابانلو خبر ...

  |

  ایمن سازی محورهای مواصلاتی شهرستان با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان ، تعمیرات ابنیه فنی پل های بزرگ نظیر کلل ، نظراقا ، دهقاید و نمازگاه با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان ، احداث محورهای روستایی محمد جمالی ، ذکریایی و بهر با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان و فاز اول تعریض و بهسازی محور روستایی ...

  |

  نظرات کاربران