در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۱۸ کیلومتر بهسازی و ایجاد باند سبقت در محور ایذه - دهدز

  علاوه بر این ، روکش آسفالت به طول ۶ کیلومتر در محور ایذه - دهدز نیز در حال اجرا است . این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیارد ریال اجرایی می شوند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ایذه از اجرای ۱۸ کیلومتر بهسازی و ایجاد باند سبقت در محور ایذه - دزپارت خبر داد .

  محمود هیبتی اظهار کرد : تعریض جاده ها در حیطه وظایف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نیست اما با توجه به میزان تردد قابل توجه خودرو در محور ایذه - دهدز و در راستای مسئولیت های اجتماعی ، ایجاد باند سبقت و بهسازی مسیر به طول ۱۸ کیلومتر در این محور با پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد درحال اجرا است .

  وی با بیان اینکه اجرای این پروژه برای تسهیل در تردد خودروهای سواری در حال اجرا می باشد ، افزود : علاوه بر این ، روکش آسفالت به طول ۶ کیلومتر در محور ایذه - دهدز نیز در حال اجرا است . این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیارد ریال اجرایی می شوند .
  مطالب مرتبط

  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با جدیت کامل پیگیر این پروژه های مصوب بوده بطوریکه برخی از این پروژه ها مانند بهسازی و آسفالت راه های روستایی و لکه گیری و روکش آسفالت در حال انجام و برخی دیگر از پروژه ها در حال پیمان سپاری و درخواست تامین اعتبار هستند که ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بابل از عملیات بهسازی و روکش آسفالت در محورهای روستایی حوزه استحفاظی این ...

  |

  در راه هایی که نیاز به لکه گیری بوده بیش از ۵۰ تن آسفالت استفاده شده است . نزدیک به ۳۰ کیلومتر از راه های این شهرستان امسال خط کشی شده است .

  |

  با توجه به وسعت استان و طول راه های بسیار ، منابع اعتباری بیشری مورد نیاز است تا بتوانیم کیفیت آسفالت را در همه محورهای مواصلاتی بهبود بخشیم .

  |

  این پروژه به صورت پیمانی و با اعتباری بالغ بر ۱۲ هزار و ۶۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در مرداد ماه امسال (۱۴۰۱) توسط پیمانکار مربوطه اجرایی شد .

  |

  نظرات کاربران