در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۱۸ کیلومتر بهسازی و ایجاد باند سبقت در محور ایذه - دهدز

  علاوه بر این ، روکش آسفالت به طول ۶ کیلومتر در محور ایذه - دهدز نیز در حال اجرا است . این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیارد ریال اجرایی می شوند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ایذه از اجرای ۱۸ کیلومتر بهسازی و ایجاد باند سبقت در محور ایذه - دزپارت خبر داد .

  محمود هیبتی اظهار کرد : تعریض جاده ها در حیطه وظایف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نیست اما با توجه به میزان تردد قابل توجه خودرو در محور ایذه - دهدز و در راستای مسئولیت های اجتماعی ، ایجاد باند سبقت و بهسازی مسیر به طول ۱۸ کیلومتر در این محور با پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد درحال اجرا است .

  وی با بیان اینکه اجرای این پروژه برای تسهیل در تردد خودروهای سواری در حال اجرا می باشد ، افزود : علاوه بر این ، روکش آسفالت به طول ۶ کیلومتر در محور ایذه - دهدز نیز در حال اجرا است . این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیارد ریال اجرایی می شوند .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان آشتیان از تعریض ، مرمت و بازسازی ، اصلاح رادیه و برید و اجرای دریواسیون ...

  |

  در سال جاری ۲۶ کیلومتر پروژه بهسازی و آسفالت راه های روستایی در شهرستان خوی آغاز شده است که تاکنون ۱۶.۷ کیلومتر از این مقدار آسفالت و به بهره برداری رسیده است .

  |

  با پخش ۲ هزار تن آسفالت و انجام روکش ۴.۸ کیلومتر روکش وضعیت مطلوبی در قسمت های ورودی شهر فرسفج برای کاربران جاده ای فراهم شده است . ادامه روکش این محور برای سال آینده در دستور کار راهداری قرار دارد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : در جهت ارتقا ایمنی راه ها ۲۸۶ کیلومتر از راه های اصلی ، فرعی و روستایی ...

  |

  جاده ها از جمله اموال عمومی است که قانون گذار حفظ ، حراست نگهداری ، تعریض و هرگونه فعالیت های مرتبط با آن را به این اداره کل محول نموده ، بدیهی است ایمن نمودن محورها برای سلامت عبور و مرور و توسعه آتی راه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  |

  نظرات کاربران