در حال بارگذاری ...
 • قابل بهره‌برداری بودن ۲۰ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین در هفته دولت

  لکه‌گیری و روکش محور قدیم قزوین - رشت به طول شش کیلومتر با اعتباری بالغ بر پنج هزار و ۲۰۰ میلیون تومان ، لکه‌گیری و روکش آسفالت محور طرازان - طوینان به طول یک کیلومتر با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۴۰۰ میلیون تومان ، لکه‌گیری و روکش آسفالت محور قزوین - بویین زهرا به طول پنج کیلومتر در محدوده پل شاه‌عباسی با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیون تومان ، لکه‌گیری و روکش دو کیلومتر از محور شامی شاپ - دانسفهان در محدوده شال با مبلغی حدود سه هزار و ۵۰۰ میلیون تومان و لکه‌گیری و روکش آسفالت محور اک - خرم آباد به طول دو کیلومتر با اعتباری بالغ بر سه هزار میلیون تومان از دیگر پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از قابل بهره‌برداری بودن ۲۰ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در هفته دولت خبر داد و اعلام کرد : پروژه‌های مذکور سبب ایجاد شغل موقت برای ۱۸۸ نفر شد .

  جواد حق‌لطفی با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری ۲۰ پروژه راهداری و حمل و نقل استان افتتاح خواهد شد ، گفت :‌ در این ایام ، افتتاح در شهرستان قزوین اجرای روکش حفاظتی آزادراه قزوین - کرج و کنارگذر به طول ۱۰ کیلومتر با هزینه‌ای بالغ بر ۱۲ هزار میلیون تومان و لکه‌گیری و روکش آسفالت محور اصلی سگزآباد - دانسفهان به طول شش کیلومتر با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵ هزار میلیون تومان را در شهرستان بوئین زهرا در دستور کار داریم .

  وی بهسازی و آسفالت راه فرعی زین‌آباد - قلعه‌گنجی به طول هشت کیلومتر را یکی دیگر از پروژه‌های قابل افتتاح این اداره کل در هفته دولت خواند و عنوان کرد : این محور از توابع شهرستان بویین زهرا بوده و اعتبار هزینه شده برای این پروژه هشت هزار و ۲۰۰ میلیون تومان برآورد شده است . همچنین بهسازی و آسفالت راه روستایی فشالنج به طول ۴.۵ کیلومتر با هزینه‌ای بالغ بر سه هزار و ۷۰۰ میلیون تومان در دستور کار قرار دارد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود : زیرسازی و آسفالت دو کیلومتر از راه روستایی قازانداقی در شهرستان تاکستان ، به میزان یک هزار و ۵۰۰ میلیون تومان و بهسازی و آسفالت راه روستایی مندرآباد به میزان ۱.۵ کیلومتر با هزینه‌ای بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد .

  حق‌لطفی همچنین از بهسازی و آسفالت راه روستایی سخص آباد به طول سه کیلومتر خبر داد و گفت : کل اعتبار هزینه شده برای این محور نیز یک هزار و ۲۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است ؛ همچنین زیرسازی آسفالت راه روستایی حصار ولیعصر به طول سه کیلومتر نیز از دیگر اقدامات این اداره کل در هفته دولت خواهد بود که برای آن نیز سه هزار و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است .

  وی همچنین از بهسازی و آسفالت راه روستایی خرم پشته - رضی‌آباد به طول ۴.۵ کیلومتر خبر داد و اظهار کرد : برای این محور که از توابع آبیک است ، هفت هزار میلیون تومان و برای بهسازی و آسفالت یک‌ونیم کیلومتر از مسیر روستایی بکندی از توابع کوهین یک هزار و و ۹۰۰ میلیون تومان هزینه شده است . برای بهسازی و آسفالت سه‌ونیم کیلومتر از راه روستایی زعفران در آبیک بالغ بر پنج هزار و ۵۰۰ میلیون تومان و بهسازی و آسفالت محور قزوین - الموت به طول ۱۶ کیلومتر اعتباری بالغ بر ۱۴ هزار میلیون تومان هزینه شده است که در هفته دولت افتتاح می‌شود .

  حق لطفی در ادامه از تعریض ، زیرسازی و آسفالت محور آلتین کش - سیردان خبر داد و تصریح کرد : برای این محور که در بخش طارم سفلی قرار دارد ، اعتباری بالغ بر ۹ هزار و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است‌ .

  وی افزود :‌ لکه‌گیری و روکش محور قدیم قزوین - رشت به طول شش کیلومتر با اعتباری بالغ بر پنج هزار و ۲۰۰ میلیون تومان ، لکه‌گیری و روکش آسفالت محور طرازان - طوینان به طول یک کیلومتر با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۴۰۰ میلیون تومان ، لکه‌گیری و روکش آسفالت محور قزوین - بویین زهرا به طول پنج کیلومتر در محدوده پل شاه‌عباسی با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیون تومان ، لکه‌گیری و روکش دو کیلومتر از محور شامی شاپ - دانسفهان در محدوده شال با مبلغی حدود سه هزار و ۵۰۰ میلیون تومان و لکه‌گیری و روکش آسفالت محور اک - خرم آباد به طول دو کیلومتر با اعتباری بالغ بر سه هزار میلیون تومان از دیگر پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین با اشاره به اینکه این پروژه‌ها به صورت موقت ۱۸۸ اشتفال‌زایی را رقم زده‌اند ، تاکید کرد : تعریض زیرسازی و آسفالت محور کلمین - عباسک به طول یک کیلومتر با اعتباری بالغ بر دو هزار و چهارصد میلیون تومان و لکه‌گیری و روکش آسفالت آزادراه قزوین - رشت به طول شش کیلومتر در محدوده پل حسین‌آباد تا پل نیکوئیه با اعتباری بالغ بر سه هزار و ۸۰۰ میلیون تومان اجرا شده که در هفته مذکور افتتاح می‌شود .
  مطالب مرتبط

  در سال گذشته عملیات اجرایی ماسه آسفالت به طول ۶ کیلومتر ، ۱۵ هزار مترمربع لکه‌گیری و همچنین دو هزار و ۸۰۰ متر روکش آسفالت صورت گرفته است .

  |

  طول آسفالت اجرا شده در سال جاری ۶۴ کیلومتر است که شامل بیش از ۱۸ روستا در شهرستان‌های کوهرنگ ، اردل ، خانمیرزا ، سامان ، بن ، بروجن ، لردگان و فلارد است . ۵۶ روستای دارای شرایط دیگر در استان باقی مانده است که عملیات بهسازی و روکش آسفالت آن‌ها در صورت تامین و تخصیص حدود ۴ هزار ...

  |

  هدف گذاری شده تا ۳ هزار کیلومتر از محورهای استان روکش آسفالت و لکه گیری شود تا میانگین کیفیت راه‌های خراسان رضوی رشد قابل توجهی داشته باشد .

  |

  برای اجرای این طرح که به طول چهار کیلومتر می‌باشد ۶۷ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است . تمام تلاش نیروهای راهداری ، خدمت رسانی به مردم و کاربران جاده ای معطوف شده است که امیدواریم موجب رضایت مردم و کاربران جاده‌ای قرار گرفته باشد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان آران و بیدگل از اختصاص ۶۰۵ میلیارد ریال ویژه ایمن‌سازی محورهای آران و ...

  |

  نظرات کاربران