در حال بارگذاری ...
 • پیگیری روند تخصیص منابع مالی مصوب سفر ریاست جمهوری برای پروژه‌های راهسازی آذربایجان‌غربی

  جذب اعتبار برای تکمیل کریدور بزرگراهی غرب و ساماندهی جاده‌های منتهی به پایانه‌های مرزی در رأس برنامه‌های راهبری راه و شهرسازی قرار دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی روند جذب منابع مالی مصوب سفر ریاست جمهوری در پروژه‌های راهسازی را پیگیری کرد .

  سیدمحسن حمزه‌لو با حضور در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور در نشست با خیراله خادمی ؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت زیرساخت‌های حمل‌ونقل کشور و همچنین محمدرضا کدخدازاده ؛ معاون ساخت و توسعه راه ها بیان کرد : امسال ۲۰۲ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در آذربایجان‌غربی احداث می‌شود .

  وی با اشاره به اجرای عملیات راهسازی استان در دو شیفت کاری ، بیان کرد : ۱۰۸ کیلومتر از این میزان کریدور بزرگراهی و ۹۴ کیلومتر راه اصلی است .

  وی افزود : جذب اعتبار برای تکمیل کریدور بزرگراهی غرب و ساماندهی جاده‌های منتهی به پایانه‌های مرزی در رأس برنامه‌های راهبری راه و شهرسازی قرار دارد .

  در سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت به آذربایجان‌غربی برای توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل استان تخصیص ٧٠ هزار میلیارد ریال مصوب شد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اظهار داشت : تخصیص اعتبار لازم برای تکمیل پروژه‌های ...

  |

  تکمیل ایستگاه‌های جنوب استان و رفع نواقص‌های خطوط ریلی رونق اقتصادی و مبادلات تجاری را برای استان رقم می‌زند .

  |

  ساخت و توسعه ۲۰۲ کیلومتر راه اصلی و بزرگراهی در آذربایجان‌غربی آغاز شده و با تخصیص اعتبارات شاهد زیربارترافیک رفتن این پروژه‌ها خواهیم بود . همچنین تخصیص مصوبات سفر ریاست جمهوری برای توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل از جمله موضوع‌های مورد توجه است .

  |

  با توجه به اینکه فصل کاری در استان به جهت موقعیت جغرافیایی محدود است بنابراین می‌طلبد تا پیش از شروع فصل سرما نسبت به تسریع در پرداخت منابع مالی اقدام شود .

  |

  به منظور اتمام عملیات اجرایی منطقه دو آزادراه تهران - شمال ۶۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که مقرر شده بخشی از این اعتبار از محل تهاتر اراضی مازاد دولت یا سایر ظرفیت‌های مشخص‌شده در قانون و بودجه بهره گرفته شود .

  |

  نظرات کاربران