در حال بارگذاری ...
 • ثبت بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تردد در مبادی ورودی استان سمنان طی خردادماه

  ۵۵ دستگاه تردد شمار برخط فعال در محورهای مواصلاتی استان جهت دریافت داده های تردد محورها ، تعداد ۲۷ دوربین نظارت تصویری و ۶۴ سامانه ثبت تخلف نیز در محورهای مواصلاتی استان فعال است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان از ثبت بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تردد در مبادی ورودی استان طی خردادماه سال جاری خبر داد .

  محمدحسین فیروزجائیان اظهار داشت : بر اساس آمارهای احصاشده توسط سامانه‌های ترددشمار محورهای مواصلاتی استان ؛ در طول خردادماه ، یک میلیون و هشتصد هزار تردد در محورهای ورودی استان سمنان ثبت شد که بیشترین حجم تردد مربوط به پلاک استان های سمنان ، تهران ، خراسان رضوی و اصفهان بوده که به ترتیب ۲۹.۱ درصد ، ۲۱ درصد ، ۱۸.۸ درصد و ۴.۱ درصد از کل تردد را به خود اختصاص داده اند .

  وی سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد را ۱۴ درصد خواند و افزود : پرترددترین محور در این بازه زمانی محور ایوانکی - شریف آباد و پرتردد ترین روز پانزدهم خرداد بوده است .

  شایان ذکر است ۵۵ دستگاه تردد شمار برخط فعال در محورهای مواصلاتی استان جهت دریافت داده های تردد محورها ، تعداد ۲۷ دوربین نظارت تصویری و ۶۴ سامانه ثبت تخلف نیز در محورهای مواصلاتی استان فعال است .
  مطالب مرتبط

  مردم ، رانندگان و صاحبان کالا و بار می‌توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره‌کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای البرز اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه با متخلفان برخورد قانونی لازم انجام گیرد .

  |

  با توجه به محدودیت منابع ، اجرای طرح سامانه روشنایی محور سلفچگان - راهجرد ، در سه فاز برنامه ریزی شده که بحمدا... تاکنون دو فاز آن اجرا و به بهره برداری رسیده است .

  |

  بر اساس این طرح بازرسان نظارت جدی تری را خواهند داشت اما خود مسافران نیز باید با استفاده از سامانه ۱۴۱ این موضوع را گزارش دهند .

  |

  طبق اهداف تعیین شده برای توسعه سامانه‌های هوشمند جاده‌ای در شبکه راه‌های استان ، در حال پیگیری نصب ۸ دوربین ثبت تخلف دیگر نیز به شبکه سامانه‌های هوشمند مدیریت راه‌های استان افزوده خواهد شد .

  |

  مشکلات بوجود آمده بواسطه سیلاب اخیر توسط همشهریان به سامانه ۱۴۱ انعکاس یافته و در کوتاه ­ترین زمان ممکن رفع شده است .

  |

  نظرات کاربران