در حال بارگذاری ...
 • تردد بیش از ۴۹ هزار دستگاه وسائط نقلیه سنگین باری از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز

  در همین مدت میزان واردات و صادرات از مرز نوردوز ۲۰۵ هزار و ۹۰۰ تن و میزان کالای ترانزیت ورودی و خروجی از این مرز ۵۳ هزار و ۳۰۰ تن بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از تردد بیش از ۴۹ هزارو ۵۰۰ دستگاه وسائط نقلیه سنگین باری از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در سه ماه اول سال ۱۴۰۱ خبر داد .

  اورجعلی علیزاده گفت : در سه ماهه اول سالجاری بیش از ۲۴ هزار و ۱۰۰ دستگاه کامیون ایرانی و خارجی از مرز نوردوز و بیش از ۲۵ هزارو ۳۰۰ دستگاه کامیون ایرانی و خارجی از مرز جلفا تردد کرده است . میزان تردد کامیون در جلفا ۷۵ درصد و در نوردوز ۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است .

  وی گفت : در همین مدت میزان واردات و صادرات از مرز نوردوز ۲۰۵ هزار و ۹۰۰ تن و میزان کالای ترانزیت ورودی و خروجی از این مرز ۵۳ هزار و ۳۰۰ تن بوده است .

  علیزاده در ادامه اشاره کرد : در همین مدت میزان واردات و صادرات کالا از مرز جلفا ۲۷۲ هزار و ۸۰۰ تن و میزان کالای ترانزیت ورودی و خروجی از این مرز ۱۶۹ هزار و ۹۰۰ تن بوده است .

  وی همچنین اظهار داشت : در این مدت مجموع مسافر تردد کننده از این دو پایانه مرزی ۱۰۰ هزار و ۷۹۶ نفر بوده است که ۳۶ هزار و ۲۵۹ نفر از نوردوز و ۶۴ هزارو ۵۳۷ نفر از جلفا تردد کرده اند . همچنین دراین مدت تعداد ۱۲۴۰ اتوبوس مسافری ایرانی وخارجی ازاین دوپایانه مرزی تردد کرد .

   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی گفت : پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در دو ماهه اول سالجاری شاهد تردد ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، استاندار آذربایجان شرقی طی بازدید از پایانه های مرزی از نزدیک در جریان نحوه عملکرد و فعالیت و نحوه خدمات رسانی مسافر و کالا ...

  |

  طی ۴ ماهه سالجاری ۱ هزار و ۵۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل کالا از پایانه مرزی پرویزخان خارج شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹۰ درصد افزایش داشته است .

  |

  عملیات زیرسازی و روکش آسفالت راه روستایی ریکنده و کرچنگ به طول یک کیلومتر در این شهرستان بزودی اجرایی می شود .

  |

  این منطقه به دلیل موقعیت خاص آب و هوایی و پوشش گیاهی که دارد سالانه مورد بازدید گردشگران و کوهنوردان بسیاری می باشد که با بهره برداری از این پروژه رفت و آمد گردشگران تسهیل خواهد یافت .

  |

  نظرات کاربران