در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۸۸.۵ کیلومتر خط کشی در محورهای اصلی شهرستان شاهین دژ

  خط کشی محور شاهین دژ - تکاب به طول ۴۵ کیلومتر و محور شاهین دژ - بوکان به طول ۲۰ کیلومتر نیز در دستور کار قرار دارد و بزودی عملیات خط کشی در این محورها نیز به پایان خواهد رسید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان شاهین دژ از اجرای ۸۸.۵ کیلومتر خط کشی در محورهای اصلی شهرستان شاهین دژ خبر داد .

  کاظم پاشایی گفت : با توجه به اهمیت خط کشی در جدا سازی ترافیک و در نتیجه کاهش تصادفات جاده ای با پیگیری و دستور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان عملیات خط کشی به طول ۸۸.۵ کیلومتر در محورهای اصلی شهرستان شاهین دژ بصورت امانی در حال انجام است .

  وی اظهار داشت : در همین راستا خط کشی محور ترانزیتی شاهین دژ - میاندوآب به طول ۲۳.۵ کیلومتر به اتمام رسیده است .

  کاظمی ادامه داد : خط کشی محور شاهین دژ - تکاب به طول ۴۵ کیلومتر و محور شاهین دژ - بوکان به طول ۲۰ کیلومتر نیز در دستور کار قرار دارد و بزودی عملیات خط کشی در این محورها نیز به پایان خواهد رسید .

  این مقام مسئول اظهار داشت : با توجه به اولویت خط کشی در محورهای اصلی و سپس محورهای فرعی و روستایی امید می‌رود با تامین اعتبارات لازم شاهد خط کشی در تمام محورهای مواصلاتی شهرستان باشیم .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کوثر گفت : ۱۲۸ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان کوثر در ۵ ماهه گذشته خط کشی ...

  |

  ایمن سازی جاده های سراسر جنوب استان جهت تسهیل در عبور و مرور همچنین کاهش آمار تلفات و تصادفات جاده ای از اولویت های اصلی این اداره کل می باشد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیر گفت : ۱۸۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان نیر در ۴ ماهه گذشته خط کشی ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رزن از اجرای ۲۵۰ کیلومتر خط کشی در محورهای شهرستان رزن خبر داد .

  |

  سهم محور ارومیه - سلماس از مجموع قرارداد روشنایی محورهای ارتباطی آذربایجان غربی ۸ کیلومتر خواهد بود که با مجموع اعتبار بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال به سرانجام خواهد رسید .

  |

  نظرات کاربران