در حال بارگذاری ...
 • برقراری بیش از ۳۱ هزار تماس با سامانه ۱۴۱ سیستان و بلوچستان طی سه ماهه نخست سال جاری

  از رانندگان و کاربران جاده‌ای تقاضا داریم قبل از انجام سفر آخرین اطلاعات شرایط ترافیکی و جوی و محدودیت‌های تردد احتمالی را از سامانه ۱۴۱ دریافت کرده و بعد از آن برای سفر خود برنامه ریزی کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از ثبت ۳۱ هزار و ۴۹۴ تماس تلفنی توسط مرکز مدیریت راه‌های استان در سه ماهه نخست سالجاری خبر داد .

  ایوب کرد اظهار داشت : مردم می‌توانند از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ در خصوص آگاهی از آخرین وضعیت ترافیکی و شرایط جوی راه‌ها ، اطلاع از راه‌های مسدود و بازگشایی شده ، اطلاع از محدودیت‌های تردد وسایل نقلیه در جاده‌ها ، دریافت مسیر و مسافت بهینه بین شهرها اطلاعاتی کسب کنند . همچنین این سامانه قابلیت دریافت ، ثبت و ارائه کد پیگیری جهت شکایات مطرح شده در خصوص حمل و نقل کالا و مسافر را دارد .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان ضمن اشاره به اینکه پایگاه مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده ای استان به طور ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مسافران و رانندگان در خصوص وضعیت راه‌ها و حمل و نقل جاده ای است تشریح کرد : با مراجعه به سایت www.iran۱۴۱.ir نیز می توان از آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها به صورت آنلاین باخبر شد .

  کرد در پایان خاطرنشان کرد : از رانندگان و کاربران جاده‌ای تقاضا داریم قبل از انجام سفر آخرین اطلاعات شرایط ترافیکی و جوی و محدودیت‌های تردد احتمالی را از سامانه ۱۴۱ دریافت کرده و بعد از آن برای سفر خود برنامه ریزی کنند .
  مطالب مرتبط

  از رانندگان و کاربران جاده ای محترم تقاضا داریم قبل از انجام سفر آخرین اطلاعات شرایط ترافیکی و جوی و محدودیت های تردد احتمالی را از سامانه ۱۴۱ دریافت کرده و بعد از آن برای سفر خود برنامه ریزی نمایند .

  |

  شهروندان از انجام سفرهای غیر ضروری ، پرهیز وقبل از سفر با سامانه ۱۴۱ مدیریت راه‌های استان تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند .

  |

  برای اطمینان از رعایت اصول ایمنی و بهداشتی ، ناوگان اتوبوسی در حین سفر و در محورهای ارتباطی نیز بصورت میدانی و دروازه ای با مشارکت پلیس راه و کارشناسان این اداره کل کنترل می شوند .

  |

  هم اکنون ۷۴ دستگاه تردد شمار برخط ، ۵۴ سامانه ثبت تخلفات سرعت و ۴۱ دوربین نظارت تصویری در محورهای استان فعال هستند .

  |

  هزار و ۴۲۹ راننده و ۷۷۵ دستگاه ناوگان شامل ۱۵۱ دستگاه اتوبوس ، ۲۴۳ دستگاه مینی بوس و ۳۸۱ دستگاه سواری کرایه عمومی در بخش مسافری استان خدمات ارائه می دهند .

  |

  نظرات کاربران