در حال بارگذاری ...
 • برقراری بیش از ۳۱ هزار تماس با سامانه ۱۴۱ سیستان و بلوچستان طی سه ماهه نخست سال جاری

  از رانندگان و کاربران جاده‌ای تقاضا داریم قبل از انجام سفر آخرین اطلاعات شرایط ترافیکی و جوی و محدودیت‌های تردد احتمالی را از سامانه ۱۴۱ دریافت کرده و بعد از آن برای سفر خود برنامه ریزی کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از ثبت ۳۱ هزار و ۴۹۴ تماس تلفنی توسط مرکز مدیریت راه‌های استان در سه ماهه نخست سالجاری خبر داد .

  ایوب کرد اظهار داشت : مردم می‌توانند از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ در خصوص آگاهی از آخرین وضعیت ترافیکی و شرایط جوی راه‌ها ، اطلاع از راه‌های مسدود و بازگشایی شده ، اطلاع از محدودیت‌های تردد وسایل نقلیه در جاده‌ها ، دریافت مسیر و مسافت بهینه بین شهرها اطلاعاتی کسب کنند . همچنین این سامانه قابلیت دریافت ، ثبت و ارائه کد پیگیری جهت شکایات مطرح شده در خصوص حمل و نقل کالا و مسافر را دارد .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان ضمن اشاره به اینکه پایگاه مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده ای استان به طور ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مسافران و رانندگان در خصوص وضعیت راه‌ها و حمل و نقل جاده ای است تشریح کرد : با مراجعه به سایت www.iran۱۴۱.ir نیز می توان از آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها به صورت آنلاین باخبر شد .

  کرد در پایان خاطرنشان کرد : از رانندگان و کاربران جاده‌ای تقاضا داریم قبل از انجام سفر آخرین اطلاعات شرایط ترافیکی و جوی و محدودیت‌های تردد احتمالی را از سامانه ۱۴۱ دریافت کرده و بعد از آن برای سفر خود برنامه ریزی کنند .
  مطالب مرتبط

  از رانندگان و کاربران جاده ای محترم تقاضا داریم قبل از انجام سفر آخرین اطلاعات شرایط ترافیکی و جوی و محدودیت های تردد احتمالی را از سامانه ۱۴۱ دریافت کرده و بعد از آن برای سفر خود برنامه ریزی نمایند .

  |

  عدم قطعی و فعال بودن مستمر سامانه ها ، بازدیدهای بصری و نگهداری و پشتیبانی به موقع ، تهیه گزارش های تحلیلی از سامانه ها و همچنین عملکرد بهینه و دقت بالا در ثبت اطلاعات رمز موفقیت مرکز مدیریت راه های اردبیل در بین سایر استان هاست .

  |

  با توجه به فرآیند قانونی اجرای آرا کمیسیون ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شرکت ها و موسسات حمل و نقل ، رای مذکور به مدت ۲۰ روز در دادگاه های تجدید نظر قابلیت بررسی مجدد را خواهد داشت و پس از کذشت زمان مذکور و قطعی شدن ،رای اجرایی می گردد .

  |

  مسافران هنگام بازگشت می توانند با استفاده از سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۴۱ اطلاعات مسیر خود را دریافت کنند تا هنگام بازگشت از مرزها به سمت استان کرمان با سردرگمی و معطلی مواجه نشوند .

  |

  از تمامی هم استانی‌ها و کاربران جاده‌ای به ویژه رانندگان حرفه‌ای که در راه‌های برون شهری تردد می کنند ، می خواهیم که به عنوان همیاران مردمی حوزه راهداری مشکلات ایمن سازی راه‌ها را با رویکرد اقدامات سریع ، موثر و زودبازده را از طریق سامانه ۱۴۱ گزارش دهند .

  |

  نظرات کاربران