در حال بارگذاری ...
 • رفع نقطه حادثه خیز در محور سردشت – پیرانشهر با مشارکت خیر راهساز

  مشکلاتی از قبیل برق ، گاز و فیبر نوری که در این محور مانع آشکارسازی این نقطه شده بودند ، توسط دادستان شهرستان سردشت حل شد و با آشکارسازی و رفع این نقطه پرحادثه شاهد کاهش ۷۰ درصدی تصادفات جاده ای در محور مذکور خواهیم بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سردشت از رفع نقطه حادثه خیز در محور سردشت – پیرانشهر با مشارکت خیر راهساز خبر داد .

  اسلام شریعت پناه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سردشت گفت : با مشارکت لقمان کریمی خیر راهساز اجرای عملیات تعریض پیچ و رفع نقطه پر حادثه محور سردشت – پیرانشهر کیلومتر ۱۰ در دست احداث است .

  وی بیان داشت : مشکلاتی از قبیل برق ، گاز و فیبر نوری که در این محور مانع آشکارسازی این نقطه شده بودند ، توسط دادستان شهرستان سردشت حل شد و با آشکارسازی و رفع این نقطه پرحادثه شاهد کاهش ۷۰ درصدی تصادفات جاده ای در محور مذکور خواهیم بود .

  شریعت پناه در ادامه گفت : این خیر راهساز متعهد بر ایمن سازی نقطه مذکور و در بخش دیگری از محور سردشت – پیرانشهر که نیازمند شانه سازی است، عملیات مربوطه را اجرا خواهد کرد .
  مطالب مرتبط

  در سال جاری با تخصیص ۱۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار ، عملیات اجرایی تعریض پل عنبرلوی شهرستان پارس آباد ، ورودی و تقاطع غیر همسطح نمین ، تکمیل محور هشجین - سرچم و پیچ شرفه ، ایمن سازی محور گرمی - موران (ایلیخچی) و همچنین اجرای رمپ و ایمن سازی اسدکندی در حال حاضر در دست اجرا است .

  |

  عملیات ایمن سازی این نقطه با حذف گاردریل ها و جایگزینی آن با نیوجرسی مفصلی بتنی با اعتبار ۵ میلیارد ریال انجام شد که مراحل نصب علائم و ایمنی برای آشکار سازی آن نیز به دنبال نصب نیوجرسی های مفصلی بتنی توسط اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی در حال انجام است .

  |

  اجرای روکش آسفالت مسیر فرعی سه راهی آغ زیارت تا قره باغ به طول ۶ کیلومتر در سه ماهه نخست سالجاری انجام شده و بهسازی و آسفالت حدود ۲۸ کیلومتر دیگر از راههای روستایی شهرستان نیز از اولویت های بعدی و مهم مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سلماس تا پایان سال جاری است .

  |

  ۷۲ کیلومتر لایروبی و اصلاح کانال هدایت آب و قنوها در محورهای روستایی شهرستان سردشت در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال جاری توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان انجام و نسبت به لایروبی و تنقیه ۱۸ دستگاه پل نیز در محورهای فرعی و اصلی این شهرستان نیز اقدام شده است .

  |

  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با جدیت کامل پیگیر این پروژه های مصوب بوده بطوریکه برخی از این پروژه ها مانند بهسازی و آسفالت راه های روستایی و لکه گیری و روکش آسفالت در حال انجام و برخی دیگر از پروژه ها در حال پیمان سپاری و درخواست تامین اعتبار هستند که ...

  |

  نظرات کاربران