در حال بارگذاری ...
 • جذب صد درصدی سهمیه قیر راه های استان خراسان شمالی در سال مالی ۱۴۰۰

  تاکنون از برنامه های حوزه ساخت راه روستایی ، ۴۰ کیلومتر اجرا شده و ۵۱.۳ کیلومتر در حال انجام است . همچنین در حوزه نگهداری و روکش راه های فرعی و روستایی ۳۵.۴ کیلومتر روکش اجرا شده و تا پایان سال مالی ۲۷ کیلومتر اجرا خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از جذب صددرصدی سهمیه قیر سال مالی ۱۴۰۰ راه های استان خبر داد .

  جعفر شهامت گفت : مجموع اعتبار ابلاغ شده بر اساس سهمیه قیر این اداره کل ۶۹۹ هزار و ۱۰۸ میلیون ریال معادل ۷ هزار و ۴۵۷ تن بوده که از این میزان سهمیه راه اصلی ۳۸ درصد ، راه فرعی ۶ درصد، منابع سایر (شریانی) ۳ درصد ، نگهداری راه روستایی ۱۰ درصد و ساخت راه روستایی ۴۳ درصد است .

  وی افزود : علاوه بر موارد فوق ، بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با سپاه جوادالائمه (ع) استان ۷۲۴ تن قیر تهیه شده توسط سپاه استان نیز در تکمیل راه های روستایی استان مورد استفاده قرار گرفته است، که کل سهمیه قیر  ۸۱۸۱ تن است و از این میزان صددرصد جذب و تاکنون ۲۹۵۷ تن مصرف شده است .

  وی اظهار کرد : تاکنون از برنامه های حوزه ساخت راه روستایی ، ۴۰ کیلومتر اجرا شده و ۵۱.۳ کیلومتر در حال انجام است . همچنین در حوزه نگهداری و روکش راه های فرعی و روستایی ۳۵.۴ کیلومتر روکش اجرا شده و تا پایان سال مالی ۲۷ کیلومتر اجرا خواهد شد .

  شهامت ادامه داد : علاوه بر موارد ذکر شده ۱۴ کیلومتر روکش آسفالت در راه های اصلی و شریانی اجرا شده و نزدیک ۵۰ کیلومتر دیگر تا پایان سال جاری در دست اقدام است و برای جبران عقب ماندگی استان ، اجرای سالانه حداقل ۲۵۰ کیلومتر راه روستایی و روکش راه های فرعی، اصلی و شریانی در استان ضرورت دارد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بابل از عملیات بهسازی و روکش آسفالت در محورهای روستایی حوزه استحفاظی این ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تحقق ۹ مصوبه راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر شهرستانی استاندار به ...

  |

  آبادانی روستاها منوط به بهبود وضعیت راه‌های مواصلاتی است و ایمن سازی این مسیرها می‌تواند مسیر کشور برای توسعه پایدار را نیز هموار کند ، چرا که خدمات زیربنایی همچون این راه‌ها از مهم‌ترین عوامل توسعه جوامع مختلف محسوب می‌شود .

  |

  عملیات روکش آسفالت محورهای شهریکند به طول ۳۰۰+۲ ، نوبار بطول ۱۰۰+۶ کیلومتر و رحیم خان به طول ۵+۵۰۰ با مجموع اعتبار ۲۲ میلیارد تومان با خانوار بهره مند ۱۲۳۰ نیز در حال اجراست .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سلماس از بهره برداری ۴ طرح راهداری و راه روستایی به مناسبت هفته دولت در این ...

  |

  نظرات کاربران