در حال بارگذاری ...
 • جذب صد درصدی سهمیه قیر راه های استان خراسان شمالی در سال مالی ۱۴۰۰

  تاکنون از برنامه های حوزه ساخت راه روستایی ، ۴۰ کیلومتر اجرا شده و ۵۱.۳ کیلومتر در حال انجام است . همچنین در حوزه نگهداری و روکش راه های فرعی و روستایی ۳۵.۴ کیلومتر روکش اجرا شده و تا پایان سال مالی ۲۷ کیلومتر اجرا خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از جذب صددرصدی سهمیه قیر سال مالی ۱۴۰۰ راه های استان خبر داد .

  جعفر شهامت گفت : مجموع اعتبار ابلاغ شده بر اساس سهمیه قیر این اداره کل ۶۹۹ هزار و ۱۰۸ میلیون ریال معادل ۷ هزار و ۴۵۷ تن بوده که از این میزان سهمیه راه اصلی ۳۸ درصد ، راه فرعی ۶ درصد، منابع سایر (شریانی) ۳ درصد ، نگهداری راه روستایی ۱۰ درصد و ساخت راه روستایی ۴۳ درصد است .

  وی افزود : علاوه بر موارد فوق ، بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با سپاه جوادالائمه (ع) استان ۷۲۴ تن قیر تهیه شده توسط سپاه استان نیز در تکمیل راه های روستایی استان مورد استفاده قرار گرفته است، که کل سهمیه قیر  ۸۱۸۱ تن است و از این میزان صددرصد جذب و تاکنون ۲۹۵۷ تن مصرف شده است .

  وی اظهار کرد : تاکنون از برنامه های حوزه ساخت راه روستایی ، ۴۰ کیلومتر اجرا شده و ۵۱.۳ کیلومتر در حال انجام است . همچنین در حوزه نگهداری و روکش راه های فرعی و روستایی ۳۵.۴ کیلومتر روکش اجرا شده و تا پایان سال مالی ۲۷ کیلومتر اجرا خواهد شد .

  شهامت ادامه داد : علاوه بر موارد ذکر شده ۱۴ کیلومتر روکش آسفالت در راه های اصلی و شریانی اجرا شده و نزدیک ۵۰ کیلومتر دیگر تا پایان سال جاری در دست اقدام است و برای جبران عقب ماندگی استان ، اجرای سالانه حداقل ۲۵۰ کیلومتر راه روستایی و روکش راه های فرعی، اصلی و شریانی در استان ضرورت دارد .
  مطالب مرتبط

  طرح روکش حفاظتی اسلاری سیل محور نورآباد ، از ابتدای شهریور ماه امسال آغاز شده که با توجه به روند اجرایی آن ، ان شاا... تاپایان مهرماه سالجاری تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

  |

  بهسازی و آسفالت راه های ایلام و چوار ، ایلام - بدره - دره شهر ، آبدانان - سیروان - چرداول و هلیلان ، بهسازی و آسفالت راه های برون شهری و درون شهری ایوان و کلیه راههای استحفاظی شهرستان های مربوطه به بهره برداری می رسد .

  |

  تامین سوخت ، اسکان ، تغذیه از جمله خدماتی است که توسط مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی به زوار اربعین حسینی ارائه می شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار کرد : همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۱۱۴ پروژه در حوزه راهداری و حمل و ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیر گفت : ۱۸۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان نیر در ۴ ماهه گذشته خط کشی ...

  |

  نظرات کاربران