در حال بارگذاری ...
 • تخصیص ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ساخت راه‌های استان خراسان شمالی

  ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار برای راه های استان خراسان شمالی در نظر گرفته شده است که این میزان اعتبار به جز پروژه های ملی است که در پروژه های مختلف استان دیده شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ وزیر راه و شهرسازی از اختصاص ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ساخت راه های استان خراسان شمالی خبر داد و گفت : در ۸ ماه گذشته ساخت ۱۵ هزار واحد مسکونی را در دست اجرا داریم .

  رستم قاسمی که در جریان سفر رئیس جمهور به به استان خراسان شمالی به این استان سفر کرده است در جمع خبرنگاران گفت : حوزه راه و ساختمان دو موضوع مهم از ماموریت های وزارت راه و شهرسازی است .

  وی با اشاره به اینکه استان خراسان شمالی در حوزه راه محرومیت هایی نسبت به کل کشور دارد و برای جبران آن عقب ماندگی اعتبارات لازم پیش بینی شده است ، افزود : ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار برای راه های استان خراسان شمالی در نظر گرفته شده است که این میزان اعتبار به جز پروژه های ملی است که در پروژه های مختلف استان دیده شده است .

  وی افزود : این موضوع قطعا می تواند تاثیر بزرگی در حوزه راه استان ایجاد کند و بیش از هزار میلیارد تومان فقط برای راه روستایی استان پیش بینی شده است که عوامل اجرایی آغاز به کار خواهند کرد .

  وزیر راه راه شهرسازی در پاسخ به سوالی در مورد تکمیل محور بجنورد به جنگل گلستان گفت : اعتبارات پیش بینی شده است و بعد از تعیین زمان بندی از سوی سازمان راهداری و شرکت ساخت زمان اتمام پروژه ها اعلام خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ وزیر راه و شهرسازی از حضور کارشناسان برای توسعه و پیشرفت قرارداد خط آهن شلمچه - بصره در عراق خبر داد .

  |

  محور بجنورد به جنگل گلستان یکی از حیاتی ترین و اولویت دار ترین محور استان به شمار می آید و می طلبد با توجه به اینکه از کل محور فقط ۴۳ کیلومتر آن باقی مانده است به زودی شاهد افتتاح کل محور باشیم که مقام عالی وزارت دستور مکتوب جهت تکمیل محور بجنورد به جنگل گلستان در حوزه شرکت ساخت ...

  |

  پل عنافچه روستای عنافچه را به مرکز شهرستان باوی متصل می‌کند ، مردم این روستا به دلیل نبود پل، برای انجام امور خود با قایق از این روستا به مرکز شهرستان باوی تردد دارند که در مواردی خطراتی را برای مردم این روستا و دانش آموزان به همراه داشته است .

  |

  به روز شدن صنعت حمل و نقل جاده ‌ای منوط به علت یابی امور و آسیب شناسی موارد و رفع معضلات و ارتقا ظرفیت ها است و در غیر اینصورت ، تمرکز بر تخلفات و نارسایی ها که معلول بوده بدون رفع علت ها ، ما را در چرخه‌ غفلت از حل و رفع اساسی موضوعات خواهد انداخت .

  |

  خراسان شمالی به عنوان استانی محروم در شاخص های کل کشور است و سعی شده در اعتبارات سفر این عقب ماندگی جبران شود . ۴ هزار میلیارد تومان در این سفر برای راه ها پیش بینی شده که به جز اعتبارات ملی است و قطعا می تواند تحول بزرگی در حوزه راه خراسان شمالی ایجاد کند و این میزان بعلاوه ...

  |

  نظرات کاربران