در حال بارگذاری ...
 • اجرای بیش از ۱۳۰ طرح راهداری در استان کهگیلویه و بویراحمد

  بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار استانی در سال مالی ۱۴۰۰ برای طرح های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شد که تاکنون ۵۷ درصد آن جذب شده و با توجه به فعالت چشمگیر طرح های در دست اجرای حوزه راهداری مابقی اعتبارات تا پایان سال مالی ۱۴۰۰ جذب خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : با اجرای این تعداد طرح های در دست اجرای بیش از ۱۰۰ کیلومتر از راه های استان آسفالت و یا روکش خواهد شد .

  عابد محمدی گفت : هم اکنون بیش از ۱۳۰ طرح در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای و راه روستایی در مناطق مختلف استان در دست اجراست . این طرح ها شامل لکه گیری ، روکش و آسفالت راه های اصلی و فرعی ، تعمیر و مرمت ابنیه فنی راه های استان ، ساخت پل و راه های روستایی ، بهسازی و آسفالت راه های روستایی ، خط کشی و نصب و علائم ترافیکی در راههای اصلی و فرعی استان می باشد .

  محمدی اظهار داشت : پیشرفت فیزیکی این تعداد طرح در دست اجرا متفاوت می باشد عملیات اجرایی برخی از این طرح ها هم اکنون آغاز شده و برخی تکمیل شده است . طرح های حوزه راهداری بصورت هفتگی تکمیل و عملیات اجرایی طرح های جدید آغاز خواهد شد .

  محمدی ابراز کرد : بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار استانی در سال مالی ۱۴۰۰ برای طرح های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شد که تاکنون ۵۷ درصد آن جذب شده  و با توجه به فعالت چشمگیر طرح های در دست اجرای حوزه راهداری مابقی اعتبارات تا پایان سال مالی ۱۴۰۰ جذب خواهد شد .

  وی تکمیل طرح لار - شاه بهرام و حذف نقاط حادثه خیز آن در محور باشت – چرام ، بهسازی و آسفالت ۲۰ کیلومتر راه روستایی چاهن - موشمی ها در شهرستان مارگون ، ساخت ۱۰ کیلومتر راه روستایی زادگاه شهید طیب (معروف به طریق الطیب) به صورت امانی و مشارکتی با شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ، ساخت پل شهید طیب ، بهسازی و آسفالت راه روستایی پهنوک - بنه پیر در شهرستان بهمئی ، تعریض و حذف نقاط حادثه خیز کمربندی چاه تلخ و آسفالت راههای مربوط به باشت از مهمترین طرح های در دست اجرا در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است .

  محمدی گفت : با اجرای این تعداد طرح های در دست اجرای بیش از ۱۰۰ کیلومتر از راه های استان اسفالت و یا روکش خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  تاکنون از برنامه های حوزه ساخت راه روستایی ، ۴۰ کیلومتر اجرا شده و ۵۱.۳ کیلومتر در حال انجام است . همچنین در حوزه نگهداری و روکش راه های فرعی و روستایی ۳۵.۴ کیلومتر روکش اجرا شده و تا پایان سال مالی ۲۷ کیلومتر اجرا خواهد شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر گفت : در دو ماهه گذشته ۳۰ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان مشگین ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت : پروژه های آسفالت راه‌های اصلی و روستایی محورهای مختلف استان در سه ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیرانشهر از آغاز عملیات روکش آسفالت محور سه راهی لاجان تا روستای پسوه ...

  |

  شهرستان ساری دارای ۱۴۵۷ کیلومتر راه اصلی ، فرعی وروستایی بوده که از این مقدار ۱۱۵۵ کیلومتر آن روستایی می باشد .

  |

  نظرات کاربران