در حال بارگذاری ...
 • آغاز مطالعه و اجرای شش پروژه جدید ابنیه فنی و پل در محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی

  با تخصیص به موقع اعتبارات مورد نیاز شاهد اجرای کامل این پروژه ها خواهیم بود که بی شک تاثیر زیادی در ایمنی و بخشنده نمودن محورها و تردد روان در آنها خواهد داشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راه‌ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از مطالعه و اجرای شش پروژه جدید ابنیه فنی در سال جاری خبر داد .

  حامد رستمی فر گفت : در راستای نگهداری ، بهسازی و ساخت ابنیه فنی در محورهای مواصلاتی استان در سال جاری ۶ پروژه جدید در این حوزه در دست مطالعه و اجرا قرار دارد .

  وی اظهار داشت : بهسازی پل ملک آباد میاندوآب ، بهسازی پل چالخاماز میاندوآب ، خدمات نظارت بر پروژه پل عابر پیاده قزل عاشق ارومیه ، مطالعات پل حمزه آباد بوکان ، مطالعات پل شکر یازی سلماس و تعمیرات ابنیه فنی محور سلماس - سردشت از جمله این پروژه ها را شامل می شود .

  این مقام مسئول اظهار داشت : با تخصیص به موقع اعتبارات مورد نیاز شاهد اجرای کامل این پروژه ها خواهیم بود که بی شک تاثیر زیادی در ایمنی و بخشنده نمودن محورها و تردد روان در آنها خواهد داشت .
  مطالب مرتبط

  با توجه به وجود پل های متعدد در محورهای سوادکوه ، هراز ، کندوان و کیاسر ، دریواسیون پل ها در این محورها در برنامه های سالانه اداره نگهداری ابنیه راه ها قرار دادشته و تاکنون دریواسیون پل هایی نظیر منگل ، درازکلا انجام گردیده است و دریواسیون پل های خطیرکوه و آهنگرکلا در حال ...

  |

  مازندران دارای شش مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین است ، که به منظور ارتقا ایمنی ترددجادهای و کاهش میزان آلودگی هوا ، این مراکز زیر نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تاسیس و راه اندازی شده اند تا به صورت مکانیزه و بدون دخالت کاربر ، نسبت به کنترل فنی خودروهای سنگین اقدام ...

  |

  از رانندگان و کاربران جاده‌ای تقاضا داریم قبل از انجام سفر آخرین اطلاعات شرایط ترافیکی و جوی و محدودیت‌های تردد احتمالی را از سامانه ۱۴۱ دریافت کرده و بعد از آن برای سفر خود برنامه ریزی کنند .

  |

  هم اکنون تعداد مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی در حال احداث با موافقت اصولی فعال در سطح استان ۳۶ باب با متوسط پیشرفت فیزیکی ۵۶ درصد است که با توجه به ۲۴ باب مجتمع خدماتی و رفاهی در حال بهره برداری با اتمام آنها تعداد مجتمع های خدماتی و رفاهی استان جهت استفاده کاربران جاده ای به ...

  |

  علاوه بر اجرای شیار لرزاننده ، این اداره اقدام به نصب تابلو و علائم هشدار دهنده ، خط کشی محورها و اجرای گاردریل و چراغ چشمک زن در نقاط پرحادثه کرده که این نوع عملیات راهداری در راستای افزایش ایمنی ترافیک بسیار موثر است .

  |

  نظرات کاربران