در حال بارگذاری ...
 • تسریع در عملیات بهسازی محور ورزقان - خاروانا با اختصاص ۲۲ میلیارد تومان اعتبار

  با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان ، محور ورزقان به خاروانا از محدوده گردنه گال تا سه راهی آستمال بهسازی (تعریض و اصلاح) و روکش آسفالت‌ خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی گفت : با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان ، محور ورزقان به خارونا تسریع می شود .

  جلسه بررسی وضعیت راه های شهرستان ورزقان که با حضور نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای آذربایجان‌ شرقی و فرماندار شهرستان ورزقان و در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

  اورجعلی علیزاده مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اظهار داشت : با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان ، محور ورزقان به خاروانا از محدوده گردنه گال تا سه راهی آستمال بهسازی (تعریض و اصلاح) و روکش آسفالت‌ خواهد شد .

  همچنین در این‌ جلسه مقرر شد مبلغ ۸ میلیارد تومان از محل تخفیف ۲۰ درصد حقوق دولتی معدن مس سونگون و ۸ میلیارد تومان از محل اعتبارات اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان برای احداث و بهسازی راه‌های روستایی شهرستان هزینه شود .
  مطالب مرتبط

  قانونگذار مرجع واحد صدور مجوز مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی را سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تعیین کرده ، لذا هیات مقررات زدایی صلاحیت تغییر مرجعی که قانون تعیین نموده است را ندارد .

  |

  کاربران جاده‌ای‌ می‌توانند پس از برقراری ارتباط با این سامانه از خدماتی مانند آگاهی از وضعیت ترافیکی راه‌ها ، وضعیت آب و هوای مسیرها ، انسدادها و یا محدودیت‌های اعمال شده و ثبت شکایات در حوزه راه‌ها بهره‌مند شوند .

  |

  اردبیل به لحاظ موقعیت جغرافیایی و طبیعی خود و قرار گرفتن در سرزمینی فلاتی شکل با شیب‌های بسیار تندی به زمین‌های کم‌ ارتفاع اطراف خود شامل کرانه‌های دریای خزر ، جلگه پست مغان و نیز دشت‌های کم‌ارتفاع استان‌ های آذربایجان‌شرقی و زنجان منتهی می‌شود و به همین لحاظ جاده‌های ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : تنها سند مورد تایید برای جابجایی و حمل کالا و بار ...

  |

  با توجه به الزامات قانونی مندرج در قوانین و مقررات مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیرامون حذف فیزیکی بارنامه و الکترونیکی‌کردن اسناد حمل کالا به وسیله ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای، شرکت‌های حمل و نقل موظف به صدور بارنامه الکترونیکی شده‌اند .

  |

  نظرات کاربران