در حال بارگذاری ...
 • تسریع در عملیات بهسازی محور ورزقان - خاروانا با اختصاص ۲۲ میلیارد تومان اعتبار

  با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان ، محور ورزقان به خاروانا از محدوده گردنه گال تا سه راهی آستمال بهسازی (تعریض و اصلاح) و روکش آسفالت‌ خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی گفت : با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان ، محور ورزقان به خارونا تسریع می شود .

  جلسه بررسی وضعیت راه های شهرستان ورزقان که با حضور نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای آذربایجان‌ شرقی و فرماندار شهرستان ورزقان و در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

  اورجعلی علیزاده مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اظهار داشت : با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان ، محور ورزقان به خاروانا از محدوده گردنه گال تا سه راهی آستمال بهسازی (تعریض و اصلاح) و روکش آسفالت‌ خواهد شد .

  همچنین در این‌ جلسه مقرر شد مبلغ ۸ میلیارد تومان از محل تخفیف ۲۰ درصد حقوق دولتی معدن مس سونگون و ۸ میلیارد تومان از محل اعتبارات اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان برای احداث و بهسازی راه‌های روستایی شهرستان هزینه شود .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، سرپرست اداره نگهداری ابنیه فنی راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اصفهان از احداث زیرگذر شهرک ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای با صدور پیامی از تلاش‌های خالصانه و شبانه روزی تمامی فعالان ...

  |

  امسال تلاش بسیار زیادی از سوی وزارت راه و شهرسازی برای حمل‌ و نقل زائران انجام شده است و در این راستا برای موج برگشت از تمامی توان و ظرفیت‌ها و امکانات موجود را خود استفاده خواهیم کرد .

  |

  تمام زیرساخت‌ها و امکانات جاده‌ای ، خدمات بین راهی برای زوار اربعین در استان فراهم است .

  |

  بهتر است رانندگان به ازای هر دو ساعت رانندگی ۱۰ دقیقه استراحت کنند و مراقب باشند در حال رانندگی تمرکزشان را از دست ندهند و دچار حواس پرتی نشوند ، سرعت و سبقت غیرمجاز به معنای استقبال از خطر است . خستگی و خواب آلودگی منجر به خطر در رانندگی می شود ، در صورت نیاز به استراحت در مجتمع ...

  |

  نظرات کاربران