در حال بارگذاری ...
 • انتصاب سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

  آقای ذوقی از نیروهای جوان و تحصیل کرده و از بدنه کارشناسی و مدیریتی همین شرکت بوده است که منشاء اثر بوده است و وی اولین مدیرعامل از بدنه داخلی در طی چند دهه اخیر بوده است که این امر در مجموعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در طول دو سال گذشته پایه گذاری شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، با حکم مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا ، ذوقی سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران شد .

  آیین معارفه «مهدی ذوقی» به عنوان سرپرست جدید شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با حضور دکتر «حسن تاجیک» مدیرعامل و سرکار خانم دکتر «یزدانیان» معاون نظارت بر شرکت ها هلدینگ آتیه صبا و با همراهی معاونان و مدیران ارشد این هلدینگ و شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران ، برگزار شد .

  مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در ابتدای این آیین با تاکید بر تلاش های صورت گرفته از سوی مدیرعامل سابق شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و اعضاء هیات مدیره این شرکت در طول مدت تصدی مسئولیت در راستای راه اندازی سامانه جدید عملیات ، بهره گیری از ظرفیت های بالقوه و جدید عملیاتی ، افزایش درآمدزایی و سودآوری ، روند توسعه در منطقه ویژه اقتصادی سهلان و ... ، گفت : مهم‌ترین مسئله در جا‌به‌جایی مدیران ارشد نگاه به اهم اقدامات در دوران مدیریتی صورت گرفته آنها بالاخص نگاه به اقدامات استراتژیک ، کیفیت خدمات ، بهبود و اصلاح فرآیندها و... است .

  دکتر تاجیک با اشاره به انتصاب سرپرست جدید شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و حضور اعضاء جدید هیات مدیره این شرکت در روزهای آتی ، افزود : آقای ذوقی از نیروهای جوان و تحصیل کرده و از بدنه کارشناسی و مدیریتی همین شرکت بوده است که منشاء اثر بوده است و وی اولین مدیرعامل از بدنه داخلی در طی چند دهه اخیر بوده است که این امر در مجموعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در طول دو سال گذشته پایه گذاری شده است .

  در ادامه این مراسم ، معاون نظارت بر شرکت ها هلدینگ آتیه صبا ، با بیان آرزوی توفیق روز افزون برای سرپرست جدید شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران ، توجه به مسیر رشد و ارتقاء نیروهای کارشناسی و جوان و نخبه در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت : اولویت اساسی سرپرست جدید این شرکت برگزاری مجامع شرکت‌های تابعه و شرکت اصلی ، پیگیری بورسی شدن در راستای خلق ثروت و اصلاح ساختارهای مالی و... باشد .

  یزدانیان با اشاره به نگاه مدیران ارشد شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به موضوع بنگاه داری و هلدینگ داری در مدیریت شرکت های تابعه ، افزود : اهمیت پاسخگویی به موقع و با فوریت و ارائه گزارشات عملکردی به شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به عنوان سهامدار این شرکت در دستور کار قرار گیرد .

  در ادامه سرپرست جدید شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران با اشاره به سیاست دولت سیزدهم مبنی بر استفاده از مدیران جوان و انقلابی و تکیه بر مدیران جوان در بدنه مدیریتی و کارشناسی موجود در شرکت‌ها و اهمیت ارتقا از درون و تشکر و قدردانی از حسن اعتماد مدیران محترم صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ آتیه صبا ، گفت : انبارهای عمومی در طول دو سال گذشته یک مجموعه نمونه در استفاده و بهره گیری از ظرفیت های نیروهای کارشناسی و اجرایی درون سازمان بوده است .

  ذوقی با تاکید بر ادامه مسیر توسعه کسب و کار شرکت در ریل گذاری صورت گرفته برای استقرار سامانه جدید عملیات در تمامی شرکت ها و شعب تابعه، بورسی شدن شرکت، توسعه بازار و ... ، افزود : هیات مدیره و مدیرعامل سابق شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران حمایت های اثربخشی را از نیروهای کارآمد و موثر داشته اند .

  گفتنی است ؛ مهدی ذوقی دارای دکترای مدیریت دولتی و سابقه مدیریت میانی و ارشد در شرکت‌های تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران است .  
  نظرات کاربران