در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۱۴ کیلومتر روکش آسفالت در محورهای روستایی منطقه وحدت سیستان

  راهداران‌ این اکیپ با تمام توان و تجهیزات خود را جهت‌ ایمن سازی و بهسازی محورهای روستایی به کار گرفته اند‌ تا ایمنی در مسیرها ارتقا و تصادفات کاهش یابد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ؛ سرپرست اکیپ راهداری وحدت سیستان از اجرای عملیات ‌۱۴ کیلومتر روکش آسفالت در سطح محورهای روستایی منطقه سیستان از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد .

  رحمت نارویی اظهار داشت : از ابتدای سالجاری ۱۴ کیلومتر روکش آسفالت در محورهای روستایی حوزه سیستان به صورت امانی توسط دستگاه های ماشین آلات راهداری استان انجام شده است .

  وی با بیان اینکه راه های روستایی یکی از مهمترین بخش های زیربنایی در توسعه محسوب می شود ، گفت : راهداران‌ این اکیپ با تمام توان و تجهیزات خود را جهت‌ ایمن سازی و بهسازی محورهای روستایی به کار گرفته اند‌ تا ایمنی در مسیرها ارتقا و تصادفات کاهش یابد .

  سرپرست اکیپ راهداری وحدت سیستان ادامه داد : از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای روستایی فیروزه ای کوه خواجه،علی آبادجهانتیغ،اسلام آبادلوتک - دولت آباد ، سنجرانی - ملکی ، بالاخانه - ساختمان و واصلان - شیخ لنگی به اجرا درآمد .

  نارویی ضمن تاکید بر ایمن نمودن محورها برای سلامت عبور و مرور و توسعه آتی راه ها گفت : سایر محورهای روستایی دارای اولویت منطقه سیستان نیز در اولویت برنامه های اکیپ برای اجرای عملیات روکش آسفالت قراردارد بطوری که پس از تخصیص قیر و مصالح در این زمینه اقدامات لازم انجام خواهد شد .

  وی در پایان خاطرنشان کرد : جاده ها از جمله اموال عمومی است که قانون گذار حفظ ، حراست نگهداری ، تعریض و هرگونه فعالیت های مرتبط با آن را به این اداره کل محول کرده است .
  مطالب مرتبط

  پیش بینی می شود تا شهریور ماه امسال با احتساب اقدامات اخیر ۸۴ کیلومتر راه روستایی و فرعی استان در شهرستان های مختلف با هزینه کرد اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال بهسازی ، روکش و آسفالت شود .

  |

   با توجه به میزان تخصیص اعتبارات ، حداقل ۵۵ کیلومتر راه روستایی تا ابتدای تابستان امسال آسفالت خواهد شد و در صورت ابلاغ به موقع اعتبارات جدید ، آسفالت ۱۱۰ کیلومتر راه روستایی امکان پذیر است

  |

  پنج پروژه راهسازی دیگر در شهرستان اندیکا همزمان در حال اجرا است که با اجرای آنها ۵۰ کیلومتر از راه های روستایی اندیکا آسفالت می شود .

  |

  خط کشی راه های اصلی به مقدار ۹۵ کیلومتر و تعمیرات و اورهال کردن ماشین آلات ۱۰ دستگاه تعمیرات اساسی و ۴۸۱ مورد تعمیرات غیراساسی انجام گرفته است .

  |

  برای نوسازی ناوگان در سال جاری ، ۷۵ هزار میلیون ریال جهت خرید یک دستگاه بیل مکانیکی پیش بینی شده است که به محض تخصیص اعتبارات اقدام مقتضی انجام خواهد گرفت .

  |

  نظرات کاربران